X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія України

Завантажити презентацію

Історія України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особливості організації зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році Сімферополь -2012

Слайд 2

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, буде проводитися з наступних предметів: хімія - 03 червня; українська мова та література - 05 та 06 червня (2 сесії); іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) - 08 червня; російська мова - 10 червня; математика - 12 та 13 червня (2 сесії); географія - 15 червня; всесвітня історія - 17 червня; історія України - 19 та 20 червня (2 сесії); фізика - 22 червня; біологія - 25 червня; світова література - 27 червня.

Слайд 3

З історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії абітурієнту буде надаватися тестовий зошит українською мовою або російською, кримськотатарською, молдовською, польською, румунською, угорською мовами на вибір. Зі світової літератури буде надаватися тестовий зошит українською або російською мовами на вибір.

Слайд 4

Абітурієнти мають право на складання тестів не більше ніж із ЧОТИРЬОХ предметів.

Слайд 5

Інформація щодо суттєвих змін, які були внесені до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

6.13. Під час проведення зовнішнього оцінювання в пункті тестування мають право перебувати абітурієнти та особи, залучені до проведення зовнішнього оцінювання. 6.13. Під час проведення зовнішнього оцінювання в пункті тестування мають право перебувати особи, які проводять зовнішнє оцінювання, абітурієнти, а також особи, уповноважені на здійснення спостереження або контролю за проведенням тестувань. 6.19. З метою контролю за дотриманням умов проведення зовнішнього оцінювання Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти можуть прийматися рішення про використання в пунктах тестування сертифікованих у встановленому порядку технічних засобів (засоби відеоспостереження, металодетектори тощо). 6.19. Для запобігання випадкам використання абітурієнтом під час роботи над тестом заборонених засобів можуть застосовуватися металодетектори та інші технічні пристрої. За допомогою металодетектора здійснюється контроль за наявністю в абітурієнта засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації. Такий контроль проводиться під час проставлення відмітки про проходження зовнішнього оцінювання в Сертифікаті та в разі виникнення підозри щодо використання абітурієнтом заборонених засобів.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України