X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок ЗНО-2015: готуємося до реєстрації

Завантажити презентацію

Урок ЗНО-2015: готуємося до реєстрації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок ЗНО-2015: готуємося до реєстрації testportal.gov.ua test-center.od.ua

Слайд 2

Рекомендації ОРЦОЯО Матеріали для проведення уроку ЗНО для учнів випускних класів ЗНЗ України

Слайд 3

План уроку

Слайд 4

Мета уроку:

Слайд 5

Вступ

Слайд 6

Слайд 7

Інновації ЗНО 2015 року

Слайд 8

Предмети ЗНО-2015 1. Українська мова і література 2. Історія України 3. Математика 4. Біологія 5. Географія 6. Фізика 7. Хімія 8. Російська мова 9. Англійська мова 10. Німецька мова 11. Іспанська мова 12. Французька мова Із переліку предметів ЗНО виключені: Всесвітня історія Світова література ВАЖЛИВО! ЗНО з кожної іноземної мови буде проходити в окремі дні!

Слайд 9

Рекомендації ОРЦОЯО Як підготуватися до участі в ЗНО-2015

Слайд 10

Виконайте наступні дії: 1 2 3

Слайд 11

Поради щодо підготовки до ЗНО

Слайд 12

Терміни реєстрації Реєстрація осіб для участі в ЗНО-2015 триватиме з 05 січня до 20 лютого 2015 року

Слайд 13

Реєстрація на ЗНО 1 2 3 Реєстрація на ЗНО у 2015 році складатиметься з трьох етапів :

Слайд 14

Пам’ятаємо

Слайд 15

Перший етап реєстрації: Реєстрація на ЗНО 1.Зайти на офіційний сайт УЦОЯО http://testportal.gov.ua 2. Відкрити сторінку «Реєстрація – 2015» 3. Увести реєстраційні дані 4. Сформувати реєстраційну картку 5. Роздрукувати реєстраційну карту 6. Оформити заяву-реєстраційну карту Сформувати реєстраційну карту можна як особисто,так і за допомогою спеціалістів пункту реєстрації:11-класники можуть звернутися до свого навчального закладу,а випускники минулих років - до спеціальних реєстраційних пунктів.

Слайд 16

У реєстраційній картці необхідно вказати такі дані: Реєстрація на ЗНО Прізвище, ім’я, по батькові. Число, місяць і рік народження. Тип документа, на підставі якого здійснюється реєстрація (документ, що посвідчує особу, свідоцтво про народження, довідка з навчального закладу, довідка про звернення за захистом в Україні). Номери контактних телефонів. Адресу електронної пошти. Категорію випускника (випускник минулих років, або випускник поточного року, або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу, який здобуває в поточному навчальному році повну загальну середню освіту).

Слайд 17

У реєстраційній картці необхідно вказати такі дані: Реєстрація на ЗНО 7. Відомості про навчальний заклад (для випускників поточного навчального року) або про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників минулих років та учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобувають у поточному навчальному році повну загальну середню освіту). 8. Адресу, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція. 9. Інформацію про населений пункт, де перебуватиме особа у день проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів), з урахуванням якої здійснюватиметься її закріплення за пунктом проведення зовнішнього оцінювання з української мови і літератури.

Слайд 18

У реєстраційній картці необхідно вказати такі дані: 10. Інформацію про населений пункт, де перебуватиме особа під час проведення зовнішнього оцінювання з інших предметів, з урахуванням якої здійснюватиметься її закріплення за пунктами проведення зовнішнього оцінювання. 11. Перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє оцінювання (не більше ніж чотири), із зазначенням рівнів складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та, якщо здійснено вибір, математики.

Слайд 19

У разі потреби в реєстраційній картці слід зазначити такі відомості: 1. Мову, якою особа бажає отримати переклади завдань сертифікаційних робіт зовнішнього оцінювання. 2. Мову, якою особа бажає отримати переклад інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання 2015 рік». 3. Номер і дату виданого органом або закладом охорони здоров'я висновку про необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб з особливими освітніми потребами).

Слайд 20

Другий етап реєстрації 2 етап реєстрації Готуємо для надсилання до РЦОЯО наступні документи: 1. Реєстраційну карту 2. Копію документа про повну загальну освіту для випускників минулих років, а для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобувають в поточному навчальному році повну загальну середню освіту)-довідку з місця навчання , що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти 3. Копію паспорта громадянина України,а для особи, яка народилася після 01 вересня 1998 року і ще не отримала паспорт, - копію свідоцтва про народження

Слайд 21

Реєстрація на ЗНО Для особи, яка згідно з чинним законодавством проживає на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на території населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 року №1085-р, але навчається за дистанційною або екстернатною формою навчання в навчальних закладах, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, – довідка з навчального закладу з фотокарткою; Для інших осіб – копія одного з документів, передбачених частиною першою статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Слайд 22

Окремі категорії осіб мають подати: Реєстрація на ЗНО Особи з особливими освітніми потребами – висновок, виданий органом або закладом охорони здоров'я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання Особа, у документах якої є розбіжності в персональних даних, – копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові Особи, які подають документи, оформлені іноземною мовою, – переклад документів українською мовою, завірений нотаріально (крім документів, виданих російською мовою навчальними закладами або органами влади УРСР та України)

Слайд 23

Окремі категорії осіб мають подати: Реєстрація на ЗНО Особи, які в поточному році навчаються за кордоном (випускник закордонного навчального закладу, учасник міжнародної програми з обміну тощо) та не можуть пройти зовнішнє оцінювання у встановлені строки, – довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, і заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії; Особи, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з одного чи кількох предметів, – заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного (-их) предмета (-ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії, і відповідне клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації.

Слайд 24

Реєстрація на ЗНО На копіях документів, які подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії. Випускники ЗНЗ поточного навчального року в установлені строки після формування комплекту документів, подають його до загальноосвітнього навчального закладу, який закінчують. Пам’ятаємо

Слайд 25

Загальноосвітній навчальний заклад: Після отримання реєстраційних документів від усіх випускників формує список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього оцінювання. Фіксує у списку випускників факт відсутності через поважні причини (навчання за кордоном за програмою обміну, довготривала хвороба, неможливість вчасно отримати реєстраційні документи тощо) комплекту реєстраційних документів одного або декількох випускників. Надсилає в установлені строки за адресою відповідного регіонального центру засвідчений підписом керівника та печаткою загальноосвітнього навчального закладу список випускників і комплекти реєстраційних документів.

Слайд 26

Знаємо Реєстрація на ЗНО Факт надходження реєстраційної картки особи, яка братиме участь у зовнішньому оцінюванні, до пункту обробки регіонального центру є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення зовнішнього оцінювання, їх використання під час прийому на навчання.

Слайд 27

Третій етап реєстрації Реєстрація на ЗНО Особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього оцінювання, регіональний центр виготовляє та надсилає : реєстраційне повідомлення учасника зовнішнього незалежного оцінювання; Сертифікат; інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2015 рік». Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів рекомендованим листом за адресою, зазначеною в реєстраційній картці. Випускникам поточного навчального року за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де вони навчаються.

Слайд 28

У регіональному центрі зберігаються Сертифікати та інформаційні матеріали: Реєстрація на ЗНО 1. Осіб, які проживають або навчаються за кордоном і не вказали адресу в Україні, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція. 2. Випускників минулих років, які згідно з чинним законодавством перебувають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на території населених пунктів, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року № 1085-р, та не вказали адресу, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція, на території, де органи державної влади здійснюють в повному обсязі свої повноваження. 3. Учасників зовнішнього оцінювання, індивідуальні конверти яких були відправлені за адресою, зазначеною в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправнику.

Слайд 29

Реєстрація на ЗНО Для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Інформація про направлення особі Сертифіката та інформаційних матеріалів розміщується на веб-сайті відповідного регіонального центру та, за можливості, надсилається SМS-повідомленням. Знаємо

Слайд 30

Реєстрація на ЗНО Внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації: Для цього : 1. Зазначити необхідні зміни в реєстраційній картці, розміщеній на інформаційній сторінці, що створена на офіційному сайті Українського центру, та повторно роздрукувати контрольно-інформаційний лист і реєстраційну картку. 2. Оформити реєстраційну картку згідно з вимогами Для здійснення перереєстрації учасник зовнішнього оцінювання має подати такі документи: 1. Реєстраційну картку, сформовану під час перереєстрації. 2. Надісланий раніше Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року, що анулюється. 3. У разі зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження зовнішнього оцінювання – документ, що підтверджує ці зміни.

Слайд 31

Реєстрація на ЗНО Унесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації Учасник зовнішнього оцінювання, сформувавши комплект документів, має надіслати його до 01 квітня 2015 року за адресою регіонального центру, зазначеною в контрольно-інформаційному листі, а в разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури – до 06 березня 2015 року (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті). Якщо випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то він повинен до 01 квітня 2015 року надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року та заяву про відмову в реєстрації.

Слайд 32

Реєстрація на ЗНО Відмова в реєстрації або перереєстрації Підстави для відмови в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні: порушення вимог до оформлення реєстраційної картки; ненадання особою одного або кількох документів, необхідних для реєстрації (перереєстрації). подання реєстраційних документів особою, яка, згідно з вимогами чинного законодавства, не має права на участь у зовнішньому оцінюванні. надсилання реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації). неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до висновку, виданого закладом або органом охорони здоров’я.

Слайд 33

Реєстрація на ЗНО При відмові в реєстрації (перереєстрації) особі рекомендованим листом надсилаються: 1.Повідомлення, де зазначено причину відмови. 2.Документи, надіслані нею для реєстрації (перереєстрації). 3.Реєстраційна картка (без частини, що містить заяву). Заява про участь у зовнішньому оцінюванні зберігається в регіональному центрі.

Слайд 34

Реєстрація на ЗНО Відмова в реєстрації (перереєстрації) Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, не пізніше 06 березня 2015 року може надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів . Особа, якій відмовлено в перереєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, може надіслати поштовим відправленням до регіонального центру комплект реєстраційних документів. Відмова заявнику в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні може бути оскаржена шляхом подання відповідної заяви до регламентної комісії. Особа може оскаржити рішення регламентної комісії шляхом подання заяви до апеляційної комісії при Українському центрі. Така заява має бути подана не пізніше ніж через сім робочих днів з моменту отримання рішення, що оскаржується.

Слайд 35

Безпосередньо перед початком реєстрації зайдіть на сайт УЦОЯО та ОРЦОЯО

Слайд 36

Слайд 37

Головна сторінка. Всі новини стосовно ЗНО можна дізнатись саме звідси.

Слайд 38

Головна сторінка. Тут розміщено посилання на всі необхідні розділи та функції веб-сайту.

Слайд 39

Підготовка до ЗНО. Тут можна знайти програми ЗНО з усіх предметів, а також характеристики тестів – кількість і форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми оцінювання тощо. Робота з веб-сайтом УЦОЯО

Слайд 40

Робота з веб-сайтом УЦОЯО Інформаційні сторінки. Тут можна зайти на свою персональну інформаційну сторінку, яка буде створена після реєстрації. Тут відображатиметься актуальна інформація для проходження ЗНО.

Слайд 41

Нормативні документи Уся необхідна нормативно-правова база з питань зовнішнього незалежного оцінювання – в цьому розділі.

Слайд 42

Регіональні центри У цьому розділі подано розподіл регіонів України за регіональними центрами оцінювання якості освіти та відповідна контактна інформація.

Слайд 43

Робота з веб-сайтом ОРЦОЯО

Слайд 44

Робота з веб-сайтом ОРЦОЯО Головна сторінка. Тут розміщено всі важливі новини, а також буде посилання на завантаження програми створення заяви – реєстраційної картки та функцію перевірки стану своєї реєстрації.

Слайд 45

Робота з веб-сайтом ОРЦОЯО Головна сторінка. Тут розміщено посилання на всі необхідні розділи та функції веб-сайту.

Слайд 46

Пробне ЗНО-2015 Тут можна знайти всю необхідну інформацію для учасників ПЗНО-2015, зокрема, доступ до персонального кабінету учасника пробного ЗНО.

Слайд 47

ЗНО-2015 У цьому розділі можна знайти програми ЗНО з усіх предметів та характеристики тестів 2015 року, а також методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО.

Слайд 48

Корисні посилання Тут розміщено посилання на цікаві та корисні сайти, які можуть допомогти абітурієнту у підготовці до ЗНО.

Слайд 49

Вищі навчальні заклади Для тих, хто хоче детально ознайомитися з навчальними закладами Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Херсонської областей пропонуємо контактний довідник ВНЗ.

Слайд 50

Запитання-відповіді Отримати відповідь на власне запитання чи ознайомитися з відповідями на питання інших абітурієнтів можна на цій сторінці.

Слайд 51

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання