X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засудження рабства

Завантажити презентацію

Засудження рабства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Засудження рабства в романі Ж. Верна “П’ятнадцятирічний капітан”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Всю жизнь готов дробить я камни, Пока семью кормить пригоден. Свобода вовсе не нужна мне. Но нужно знать, что я свободен. И. Губерман

Слайд 3

Запитання до учнів Діти, чи знаєте ви, що таке рабство? Чи існує рабство сьогодні? Що вам про це відомо?

Слайд 4

Словникова робота Рабство - це насильницьке підпорядкування однієї людини іншою, або однієї групи людей іншою групою людей. У раба немає особистих прав власності, його можна продати, вбити.

Слайд 5

Повідомлення “істориків” Рабство відоме з доісторичних часів, але набуло розквіту після падіння Римської імперії. У XVI-XVIII ст. і Іспанії, Португалії і Великобританії, а в Америці в XVII-XIX ст. рабська праця стала основою економіки. Мільйони африканців вивозилися з континенту до інших країн як безкоштовні знаряддя праці. Рабство в Британській імперії було заборонено в 1833р., у США – в 1861-1865рр. Але нелегально продовжує існувати і зараз.

Слайд 6

Буря. Аварія “Пілігріма”

Слайд 7

Підступні вороги мандрівників

Слайд 8

Дивні “відкриття” кузена Бенедикта

Слайд 9

Страшна знахідка

Слайд 10

Країна, до якої потрапили мандрівники

Слайд 11

Знущання над рабами

Слайд 12

Так перевозили рабів Раби в трюмі; колодки для шиї, рук і ніг

Слайд 13

Гра “Відгадай слово” 1. Назва річки в Анголі. (Кванза) 2. Головний невільничий ринок в Анголі. (Казонде) 3. Шаман. (Мганнга) 4. Комаха із сімейства коників. (Мантикора)

Слайд 14

Заключна бесіда з учнями Чому “Пілігрім” збився з курсу? Яким чином мандрівники потрапили в рабство? Як герої опинилися в центральній частині Анголи? Де переховувався Дік Сенд з друзями під час зливи? Чому героїв захопили туземці? Як були врятовані мандрівники? Як склалося їхнє подальше життя? Хто з героїв так і не повернувся додому?

Слайд 15

Підсумки уроку Прийом “Мікрофон” Я знаю, що рабство – це… Я вважаю, що рабство… Я співчуваю…

Слайд 16

Домашнє завдання Підготувати цитати про життя африканців. Індивідуальне завдання “географам”: розповісти про шлях, який пройшов “Пілігрім”.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література