X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В. Шекспір — геніальний англійський драматург і поет доби Відродження

Завантажити презентацію

В. Шекспір — геніальний англійський драматург і поет доби Відродження

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В. Шекспір — геніальний англійський драматург і поет доби Відродження

Слайд 2

Розгадайте криптограму та дізнайтесь, які це слова

Слайд 3

У 70-х роках XVI ст. у Лондоні з’явилася велика група акторів, що називали себе слугами графа Лестера. Вони починали грати на порогах готелів, як робили це за часів своїх мандрівок. У 1576 р. столяр Джеймс Бербедж, батько знаменитого драматурга Річарда Бербеджа, побудував у передмісті Лондона стаціонарний театр. Протягом недовгого часу з’явився другий. А до кінця століття у Лондоні налічувалося вже 9 театральних споруд. Найбільшим із них був «Глобус», який побудував у 1599 році той же Бербедж.

Слайд 4

граф Лестер Річард Бербеджа

Слайд 5

«Глобус»

Слайд 6

Народився Вільям Шекспір 23 квітня 1564 року у місті Стретфорді-на-Ейвоні. Вільям навчався у так званій граматичній школі. У 18 років він одружується із Енн Хетевей, яка була старшою від чоловіка на 8 років. У сім’ї народжується 3 дітей. Але у 1587 році він залишає сім’ю, рідне місто і влаштовується на роботу у театр. Слава швидко знаходить драматурга. Не змушує чекати і матеріальний добробут: Шекспір стає співвласником театру «Глобус», купує будинок, а з часом отримує для себе та батька спадкове дворянство.

Слайд 7

Стретфорд-на-Ейвоні

Слайд 8

Лондон

Слайд 9

Творчість Шекспіра поділяють на 3 періоди: 1) 1590–1600 рр. — «оптимістичний». 2) 1600–1608 рр. — «трагічний». Створені шедеври в жанрі трагедії «Гамлет», «Король Лір», «Макбет». 3) 1609–1612 рр. — «романтичний» Трагікомедії з щасливим фіналом «Зимова казка», «Буря». Усього написано 37 п’єс, 2 поеми та 154 сонети.

Слайд 10

«Ретлендбеконсаутгемптоншекспір» — це фантастичне ім’я вигадав англійський письменник Джеймс Джойс. У своєму романі «Улісс» весь 9-й розділ він присвятив проблемі «Загадка Шекспіра». Як же розшифрувати фантастичне ім’я? Дуже просто: потрібно виділити імена тих людей, яких вважають авторами геніальних п’єс: Ретленд, Бекон, Саутгемптон, Шекспір. Джеймс Джойс

Слайд 11

Робота з опорними конспектами

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Домашнє завдання Прочитати I дію трагедії «Гамлет», уміти відтворити ОК та розповідати за ним.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література