X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твір

Завантажити презентацію

Твір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок розвитку зв’язного мовлення. Написання твору на тему: “Що в житті людини найцінніше?” (за повістю Діккенса “Різдвяна пісня у прозі”). ©

Слайд 2

Епіграф уроку Спешите делать добрые дела. О. Я. Яшин

Слайд 3

Бесіда з учнями Які цінності в житті ви вважаєте головними? Чи знаєте ви, які цінності у житті називають підробними, фальшивими? Які уроки ви винесли із повісті “Різдвяна пісня в прозі”?

Слайд 4

Складання плану І. Вступ Головні життєві цінності містера Скруджа. ІІ. Основна частина Що в житті людини найцінніше: уміння робити добро; сім’я; дружба і любов; здоров’я; улюблена справа; уміння радіти життю. ІІІ. Висновки Справжні цінності життя.

Слайд 5

Коментар учителя У вступній частині потрібно коротко викласти, що було важливим у житті для Скруджа і висловити своє ставлення до такої життєвої позиції. В основній частині треба розкрити свою думку і навести докази того, що вона є вірною. У висновку потрібно ще раз підсумувати, що в житті людини ви вважаєте найціннішим, і наголосити на небезпечності для людини фальшивих цінностей.

Слайд 6

Домашнє завдання Прочитати повість М. В. Гоголя “Ніч перед Різдвом”. Індивідуальне завдання: підготувати невелике повідомлення про життя і творчість М. В. Гоголя.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література