X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твір Сьома планета

Завантажити презентацію

Твір Сьома планета

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок розвитку мовлення. Творча робота “Сьома планета”. ©

Слайд 2

Актуалізація опорних знань Чи подобається вам казка “Маленький принц”? Що, на вашу думку, потрібно людині, щоб писати так, як Екзюпері? Чи пробували ви писати казки?

Слайд 3

Підготовча бесіда “Обираємо героя” Чому герої, що живуть на астероїдах, не мають імен? За яким принципом обирає своїх героїв Екзюпері? Які б ще професійні особливості і якості людей міг описати Екзюпері, якби Земля була не 7-ю, а 8-ю планетою на шляху маленького принца? Яких героїв ви можете запропонувати для сьомої планети?

Слайд 4

Композиція розділу Що спільного у побудові розділів, які розповідають про жителів астероїдів? З чого вони починаються? Як описує планети автор? Як ставляться герої до Маленького принца? Що є головним у кожному розділі? Про що говорять герої? Коли Маленький принц починає нудитися? Якими словами закінчуються майже всі зустрічі з жителями планет?

Слайд 5

Послідовність роботи над твором Вибираємо героя. Складаємо план розповіді про зустріч героя з Маленьким принцом. Робота над чернеткою твору: Звернути увагу на використання різних дієслів у діалогах (подумав, вигукнув, сказав, зрадів, запевнив тощо). Уникати невиправданих повторів слів. Не забувати про постановку розділових знаків. Переписування творів в зошити.

Слайд 6

Домашнє завдання Закінчити творчу роботу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література