X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Світова література на межі XIX-XX ст.

Завантажити презентацію

Світова література на межі XIX-XX ст.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ви хочете формули для такої долі, яка стає людиною?- Вона міститься у моєму Заратустрі. “- Той, хто має бути творцем у добрі та злі , спершу мусить стати руйнівником, який розбиває цінності. Отже, найвище зло є найвищим благом:а це благо є справою творчою”. Ф. Ніцше. “Ното”

Слайд 2

“Кінець віку”: Переоцінка цінностей

Слайд 3

Декаданс – «занепад»; Дендизм – мистецтво відрізнятися від інших; Снобізм – це хвороба марнославства; Естетизм – проголошення себе жерцями краси

Слайд 4

схема

Слайд 5

схема

Слайд 6

К.Моне. Impression. Схід сонця (1873)

Слайд 7

К. Моне. Захід сонця на Сені(1880)

Слайд 8

малюнок

Слайд 9

У. ТЬОРНЕР. ЛОЗАННА(1841)

Слайд 10

П. Гоген. А ти ревнуєш? Е. Мане. Олімпія(1863)

Слайд 11

схема

Слайд 12

схема

Слайд 13

Л.ЛЕВІ-ДЮРМЕР. БЕТХОВЕН(1900) Д.Г. РОССЕТТІ.

Слайд 14

картина

Слайд 15

В. КРЕЙГ. КОНІ НЕПТУНА(1892)

Слайд 16

Поет – божество, творець загадкового світу; Пріорітет творчої інтуїції; Протиставлення реального духовному, світу вічних ідей та символів; Прагнення наблизитись до непізнаної Таїни, Вічності, Смислу всього сущого; У центрі твору – художній символ; Краса це Істина і форма Бога; Сугестивність письма; Складний метафоризм; Створення метамови; Музичність; Абстрактність образів; Вишуканість, шляхетність творів; Намагання висловити невимовне.

Слайд 17

Заглиблення у світ духовних переживань людини, показ духовного стану світу через психіку; Звернення до вічних ідей і символів; Розуміння краси як головної мети мистецтва; Декадентські настрої; Протиставлення тлінному, минущому – безкінечного, вічного; Злиття символів та алегорій із плином душевних настроїв; Поєднання рис символізму та імпресіонізму; Музичність поезії; Творення неповторного світу особистісних переживань; Визнання особи поета, його творчої уяви джерелом мистецтва.

Слайд 18

фото

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література