X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасна література (5 кл.)

Завантажити презентацію

Сучасна література (5 кл.)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Хитрій Олена Миколаївна, вчитель світової літератури Монастирищенського навчально– виховного комплексу “ Ліцей – загальноосвітня школа I-III ступенів “Ерудит”, Черкаської області

Слайд 2

Валійський   письменник, автор романів,  казок і новел, написаних як для дорослих, так і для дітей. Його неймовірні історії визнано найкращими минулого століття. Надзвичайно захоплюючі й екранізовані твори.

Слайд 3

Цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці містера Вонкі. Доброта та щирість головного героя.

Слайд 4

Одного разу Туве Янсон сперечалася про щось зі своїм братом Ларсом і, передражнюючи його, намалювала на стіні маленького бегемотика. Вона тоді й не знала, що зватимуть його — Мумі-троль, і згодом він стане найвідомішим казковим персонажем. На початку 1978 року за бажанням польських дітей письменницю було нагороджено Орденом Посмішки.

Слайд 5

Слайд 6

Ян Улоф Екгольм народився 20 жовтня 1931року. Шведський письменник, автор детективних романів для дорослих та дитячих книжок.

Слайд 7

Чи знаєте ви Ларсонів? Мова йде про хитрих Ларсонів, що мешкають у норі – про найбільшу, найхитрішу лисячу родину в цілому лісі, що складається з тата, мами та чотирнадцяти лисенят. Наймолодший з них – Людвіг Чотирнадцятий. Саме про нього ця історія...

Слайд 8

Пауль Маар - популярний німецький дитячий письменник, драматург, перекладач і ілюстратор.

Слайд 9

Суботик знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, майже довести пана Амфібера до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.

Слайд 10

Джеремі Стронг написав понад 70 творів для дітей. Його цікаві повісті варто прочитати кожній дитині.

Слайд 11

Зображення школи та шкільних стосунків у повісті. Образ вчительки, про яку мріють учні.

Слайд 12

Інтернет- ресурси: http://ru.wikipedia.org http://www.google.com.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література