X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стендаль"

Завантажити презентацію

"Стендаль"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біографія Стендаль народився на півдні Франції, у містечку Гренобелі, в освіченій і заможній родині. Велика Французька революція порушила звичайний розпорядок життя, а смерть матері завершила руйнацію родинного вогнища.

Слайд 2

Літературна діяльність Творчий шлях Стендаля починається з творів «Життєпис Гайдна, Моцарта і Метастазіо» (1815), «Історія живопису в Італії» (1817), «Рим, Неаполь і Флоренція в 1817 році».

Слайд 3

План Біографія Літературна діяльність Провідні жанри Найвідоміші твори Значення і вплив на розвиток літератури

Слайд 4

Єдиною людиною, яка розуміла і підтримувала хлопця, був його дід. Саме він і познайомив онука з творчістю Вольтера, Дідро, Гельвеція. Його вподобання позначились на світогляді й творчості Стендаля.

Слайд 5

Освіту Стендаль добував у гренобельській школі, та провчившись лише три роки він їде до Парижу з наміром вступати у Політичну школу. Але замість цього він поступає на службу в діючу армію. Стендаль брав участь у поході Наполеона в Росію в 1812 році, був у Москві, Смоленську, Могильові.

Слайд 6

Поступово розчарувавшись у Наполені, він подає у відставку і живе протягом наступних трьох років у Парижі, займаючись самоосвітою, вивчаючи філософію, літературу і англійську мову. Як випливає з щоденників того часу, майбутній Стендаль мріяв про кар'єру драматурга, «нового Мольєра»

Слайд 7

Невдовзі з’являється перший роман Стендаля «Арманс», повість «Ваніна Ваніні», книга «Прогулянки по Риму», авантюрний роман «Пармський монастир». У 1830 році виходить у світ роман «Червоне і чорне»,що є найважливішим твором у творчому доробку письменника. Але є незвершені твори : роман «Червоне і біле», повісті «Життя Анрі Брюлара».

Слайд 8

Найвідоміші твори

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за увагу!

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література