X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стендаль, Бальзак

Завантажити презентацію

Стендаль, Бальзак

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Із літератури реалізму. Творчість Стендаля, О. де Бальзака

Слайд 2

1. Яка з цих рис не є характерною для літератури реалізму ХІХ ст. (знайдіть зайве): а) поглиблений соціальний аналіз; б) головна проблема – взаємини людини і суспільства; в) зображення «незвичайного героя у незвичайних обставинах»; г) конкретно-історичний підхід до зображуваного? 1. Яка з цих рис не є характерною для літератури реалізму ХІХ ст. (знайдіть зайве): а) відтворення людської особистості в тісному взаємозв’язку з навколишнім середовищем; б) аристократизм та нормативність; в) типізація дійсності; г) об’єктивність, достовірність відображення?

Слайд 3

2. Хто з цих авторів не є представником реалізму: а) Бальзак; б) Діккенс; в) Гейне; г) Достоєвський? 2. Хто з цих авторів не є представником реалізму: а) Мопассан; б) Стендаль; в) Лев Толстой; г) Байрон?

Слайд 4

3. Перша сходинка у кар’єрі ЖульєнаСореля: а) секретар; б) гувернер; в) поручик; г) семінарист? 3. Хто був кумиром ЖульєнаСореля: а) Жан-Жак Руссо; б) абатШелан; в) абатПірар; г) Наполеон?

Слайд 5

4. Хто з персонажів роману «Червоне і чорне» був директором притулку для бідних: а) панВально; б) пан деРеналь; в) абатШелан; г)Фуке? 4. Хто з персонажів роману «Червоне і чорне» був мером містаВер’єр: а) панВально; б) пан деРеналь; в) абатШелан; г)Фуке?

Слайд 6

5. Як звали покоївку пані деРеналь, яка закохалася у Жульєна: а) Луїза; б) Еліза; в)Аманда; г) Матильда? 5. Яким було друге ім’я Матильди: а) Луїза; б) Еліза; в)Аманда; г) Маргарита?

Слайд 7

6. Хто такий графНорбер: а) син маркіза деЛа-Моль; б) претендент на руку Матильди; в) дворянин, з яким Жульєн бився на дуелі; г) один із друзів пана деРеналя? 6. Хто такий маркіз деКруазнуа: а) син маркіза деЛа-Моль; б) претендент на руку Матильди; в) дворянин, з яким Жульєн бився на дуелі; г) один із друзів пана деРеналя?

Слайд 8

7. Якого розділу немає у «Людській комедії» Бальзака (знайдітьзайве): а) «Етюди про звичаї»; б) «Етюди про Париж»; в) «Філософські етюди»; г) «Аналітичні етюди»? 7. Повість «Гобсек» увійшла до: а) «Сцен приватного життя»; б) «Сцен провінційного життя»; в) «Сцен політичного життя»; г) «Сцен військового життя»?

Слайд 9

8. Від імені якого героя ведеться оповідь у повісті «Гобсек»: а)Дервіля; б)Гобсека; в) віконтеси деГранльє; г) Ернеста деРесто? 8. Хто така Каміла: а) дочка графа деРесто; б) дочка віконтеси деГранльє; в) родичкаГобсека; г) дружинаДервіля?

Слайд 10

9. Хто з цих персонажів не позичав гроші уГобсека: а)Дервіль; б) Ернест деРесто; в)АнастазідеРесто; г)ФанніМальво? 9. Хто з персонажів передав право власності на своє майноГобсеку: а)Дервіль; б) Ернест деРесто; в) граф деРесто; г) Максим деТрай?

Слайд 11

10. Який період історії Франції зображено у романі «Червоне і чорне»? 10. Який підзаголовок має роман Стендаля «Червоне і чорне»?

Слайд 12

11. Порівняйте світогляд і політичні погляди Стендаля і Бальзака. 11. Визначте риси романтизму у творах Стендаля і Бальзака. Наведіть приклади.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література