X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розвиток світової літератури"

Завантажити презентацію

"Розвиток світової літератури"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток світової літератури Античність-колиска європейської культури

Слайд 2

Виникла й розвинулася античність на Балканському й Апеннінському півостровах. Саме тут беруть свій початок основи багатьох наук та мистецтв.

Слайд 3

Есхіл Есхіл - давньогрецький поет-трагік. За різними відомостями, він написав від 72 до 90 п'єс. Саме Есхіл вводить у дію другого актора, що стало новим етапом розвитку трагедії як жанру. На цей період припадає творчість видатних греків…

Слайд 4

Гомер Жоден митець не зазнав у давньому світі такої слави, як Гомер. Він був взірцем для поетів усієї античності. Гомер – автор «Іліади» та «Одіссеї», двох славетних грецьких епічних поем, що започаткували європейську літературу.

Слайд 5

Софокл Софокл - давньогрецький трагік, драматург. Він народився у 496 р. до н.е. у передмісті Афін Колоні, в сім'ї заможного зброяра. Найвизначнішим нововведенням Софокла в жанрі трагедії є скорочення масштабів драми за рахунок відмови від форми трилогії.

Слайд 6

…та римлян. Публій Вергілій Марон Публій Вергілій Марон – найвидатніший поет стародавнього Риму та один із найвизначніших поетів античної літератури, автор епосу «Енеїда». Дуже скоро Вергілій став класиком. Уся пізніша римська поезія повна запозичень з Вергілія.

Слайд 7

Публій Овідій Назон Публій Овідій Назон – останній з поетів «золотої доби» римської літератури. Поетичне обдарування і віртуозність його віршової техніки зробили його улюбленцем не тільки між сучасниками. Твори Овідія мали суттєвий вплив на пізнішу європейську середньовічну літературу та по наш час.

Слайд 8

Людина є мірилом усіх речей. Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику. Грішать царі, страждають ахейці. Часом і добрий Гомер задрімає. З необхідністю навіть боги не змагаються! Платон мені друг, але істина дорожча. Літературна скарбниця античності

Слайд 9

Храм Діви-Афіни Художня галерея епохи

Слайд 10

Статуя Афіни

Слайд 11

Колізей

Слайд 12

Фреска

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література