X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подорож Маленького Принца

Завантажити презентацію

Подорож Маленького Принца

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

«Маленький принц не міг стримати захоплення: — Яка ви прекрасна!»

Слайд 3

«А коли він востаннє полив чудову квітку і збирався накрити її ковпаком, йому навіть захотілося плакати»

Слайд 4

«Останнього ранку він старанніше, ніж звичайно, прибрав свою планету. Він дбайливо прочистив діючі вулкани… Крім того, у нього був ще один згаслий вулкан… Він прочистив і згаслий вулкан також».

Слайд 5

Слайд 6

1)Яке враження справив на Маленького 2)принца король? 3) Чи можна назвати короля розумним? 4) Яку рису характеру уособлює в собі король?

Слайд 7

1)Хто жив на другій планеті? 2) У чому полягав сенс його життя? 3) Що здивувало хлопчика у розмірковуваннях честолюбця? 4) Яка домінуюча риса цього героя?

Слайд 8

1)Який герой жив на третій планеті? 2) Що здивувало Маленького принца у поясненнях цього героя? 3) Які риси характеру переважають в образі п’янички?

Слайд 9

1) Кому належала четверта планета? 2) Чим зайнята ця людина? 3) Доведіть, що ділок — неромантична людина. 4)Чому у Маленького принца виникають сумніви щодо володіння зірками ділком? 5) Яку рису характеру уособлює ділок?

Слайд 10

1) Хто жив на п’ятій планеті? 2) Які почуття він викликав у Маленького принца? Чому? 3) Які риси характеру уособлює цей герой?

Слайд 11

1) Кому належала шоста планета? 2) Чому Маленький принц був розчарований після розмови з географом? 3) Які риси характеру є головними в образі географа?

Слайд 12

Розповідати про сутність алегоричних образів жителів астероїдів, використовуючи схему «Подорож Маленького принца»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література