X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
""Підступність і кохання" Фрідріх Шиллер"

Завантажити презентацію

""Підступність і кохання" Фрідріх Шиллер"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: учениця 9-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №19 м. Черкас Пономаренко Анжела

Слайд 2

«Підступність і кохання». (1783). Задум створити п'єсу про сучасну німецьку дійсність виник у Шиллера вперше на гауптвахті, куди він потрапив за самовільний від'їзд до Мангейма на прем'єру «Розбійників».

Слайд 3

Гнітючий світ глухої провінції, інтриги та злочини, розкіш та розпуста герцогського двору та жахлива убогість народу — ось обстановка, на тлі якої розгортається трагічна історія піднесеного кохання двох благородних істот — Фердинанда та Луїзи.

Слайд 4

Перша назва п'єси «Луїза Міллер». Сам автор визначив жанр свого твору — «міщанська трагедія». Крім того, це перша німецька політична драма, у якій зіштовхуються два соціальних світи: придворно-дворянський і міщанство.

Слайд 5

Луїза — сильний жіночий характер на відміну від попередніх героїнь драматургії Шіллера: Амалії («Розбійники»), Леонори («Змова Фієско у Генуї»). Важливо і те, що п'єса обернена до сучасності.

Слайд 6

Із родиною Міллерів пов'язаний основний конфлікт драми, зіткнення двох систем моралі, кожна з яких відповідає певному соціальному середовищу. Кохана сина президента, юного Фердинанда, шістнадцятирічна Луїза переживає своє перше почуття глибоко, щиро. Луїзі здається, що кохання відкрило перед нею таємниці світу.

Слайд 7

Уміння простого серця відчувати подібну глибину почуттів зафіксовано Шіллером вперше. Пізніше у російській літературі, у М. Карамзіна, це почуття віддзеркалиться в афористичному виразі: «И крестьянки умеют любить» («Бедная Лиза»).

Слайд 8

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література