X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Патрік Зюскінд

Завантажити презентацію

Патрік Зюскінд

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Патрік Зюськінд (нар. 26.03.1949)

Слайд 2

Німецький драматург і прозаїк. Народився в родині професійного літератора. Одержав музичну освіту, вивчав історію в Мюнхенському університеті. Змінив багато професій - працював у патентному відділі фірми "Сіменс"; тапером у танцювальному залі, тренером з настільного тенісу. В 1994 році опублікував п'єсу-монолог "Контрабас", що приніс йому популярність. Зюскінд відомий як автор сценаріїв для телебачення.

Слайд 3

Патрік Зюскінд народився 26 березня 1949 року в Амбасі біля Штарнберзького озера в Німеччині. Був другим сином відомого публіциста Вільгельма Еммануеля Зюскінда. Дитинство майбутнього письменника минало у баварському містечку Холцхаузен, де спочатку він відвідував сільську шкалу, а потім гімназію. По закінченні школи й альтернативної служби в армії Зюскінд почав вивчати історію в Мюнхені й заробляв гроші будь-якою роботою, що траплялась йому (працював у патентному відділі фірми "Сіменс", тапером у танцзалі, тренером з настільного тенісу). Протягом 1974 року Зюскінд відвідував лекції "Aix-En-Provопсе" й удосконалював свої знання з французької мови, літератури й культури.

Слайд 4

Після цього він заробляв собі на життя написанням сценаріїв. Разом з було написанрежисером Гельмутом Дітлем о сценарії до двох успішних телевізійних фільмів "Кір Рояль і Монако Франц" і "Россіні, або Питання хто з ким спав". Перший успіх на театральній сцені прийшов з написанням "Контрабаса" (1980). Через п'ять років (1985) з романом "Парфумері" (що вийшов у видавництві "Діоген") до Зюскінда приходить світова слава.

Слайд 5

Після виходу роману "Парфумер. Історія одного вбивці", що був перекладений 33 мовами й більше восьми років тримався в списку бестселерів, ім'я Патріка Зюскінда стало культовим. Написанню передувала кропітка підготовча робота: автор об'їхав місця дії майбутнього роману, досить довгий час вникав у секрети парфумерії на фірмі "Фрагонард", і, нарешті, вивчав велику кількість літературних і культурологічних джерел, які він щедро використав у романі. Услід за феноменальним успіхом роману "Парфумер" з'являються нові, не менш значні книги "Голубка. Три історії і одне спостереження" (1987) і "Історія пана Зоммера" (1991).

Слайд 6

Поступово Патрік Зюскінд стає відомим драматургом, прозаїком та автором сценаріїв. Його антигерої мають одну спільну рису, а саме: складнощі в життєвому пошуку й у спілкуванні з іншими людьми. Вони "особливі", себто від небезпечного світу воліють ховатися в маленьких кімнатах. Зюскінд мав не тільки природний нахил до літературної творчості, але й генетичну схильність: його батько був знайомий з родиною Томаса Манна, писав літературні тексти й працював у різних газетах, останньою була "Sueddeutsche Zeitung".

Слайд 7

"Контрабас" (1980); "Парфумер. Історія одного вбивці" (1985); "Голубка. Три історії і одне спостереження" (1987); "Історія пана Зоммера" (1991).

Слайд 8

Парфуми: історія одного вбивці — роман Патріка Зюскінда, що досліджує сенс запаху, його зв'язок із емоційним станом людини. У 2006 році роман було екранізовано німецьким режисером Томом Тиквером. Фільм називається Парфумер: Історія одного вбивці. Головні ролі у фільмі зіграли такі відомі актори, як Бен Вішоу, Дастін Гофман, Алан Рікман та інші.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література