X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні мотиви лірики Пушкіна

Завантажити презентацію

Основні мотиви лірики Пушкіна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Волелюбна лірика. Вірш “До моря”

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Аналіз вірша “До моря” Яким змальовано море? Знайдіть засоби художньої виразності, якими користується автор? Яким є настрій ліричного героя і загальний настрій вірша? Які думки охопили героя на березі моря? Символом чого у романтиків є море? Знайдіть ознаки романтизму в поезії.

Слайд 7

Пейзажна лірика Улюбленою порою року митця була осінь. Восени Пушкіну краще писалося. Поет відчував натхнення і з – під його пера виходили геніальні твори. Одним з найкращих віршів у пейзажній ліриці Пушкіна є “Осінь” та “Зимовий ранок”.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Тема кохання А.П.Керн – сучасниця поета, яка надихнула його на цілу низку творів, у тому числі й “До А.П.Керн ” (“Я мить чудову пам’ятаю…”)

Слайд 13

Аналіз вірша “Я мить чудову пам’ятаю” Який настрій вірша? Якою ліричний герой бачить жінку, яку кохає? Яка композиція вірша? Що було з героєм у період розлуки? Які художні засоби використовує автор? Чи є у вірші прийом антитези?

Слайд 14

Героїні пушкінської лірики Пушкін і Керн

Слайд 15

Анна Олексіївна Оленіна - можливий адресат поезії Пушкіна «Я Вас кохав…» Героїні пушкінської лірики

Слайд 16

Тема кохання Герої Пушкінської лірики Портрет Наталії Гончарової

Слайд 17

Тема поета і поезії Своєрідний підсумок життя Пушкін підводить у вірші "Я пам'ятник собі поставив незотлінний" (1836 р.). Тут автор перераховує те, що він зміг зробити, будучи поетом: ... Добрі почуття я лірою будив ... У наш жорстокий вік прославив я Свободу І милість до переможених закликав.

Слайд 18

Слайд 19

Аналіз вірша “Я пам’ятник собі поставив незотлінний” Як поет говорить про загальнолюдський зміст своєї творчості? В яких рядках про це йдеться? У чому поет вбачає свої заслуги перед народом? Яку традицію античної літератури продовжує поет? Як слід розуміти останні рядки поезії?

Слайд 20

Пам’ятник О.С.Пушкіну в Санкт - Петербурзі Пам’ятник О.С.Пушкіну в Києві

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література