X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оноре де Бальзак як людина своєї єпохи

Завантажити презентацію

Оноре де Бальзак як людина своєї єпохи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оноре де Бальзак (1799 – 1850)

Слайд 2

. Оноре де Бальзак, знаменитий французький письменник. Народився 8 травня 1799 року в Турі , помер 6 серпня 1850 року в Парижі.

Слайд 3

Раннє дитинство Оноре минуло поза батьківською домівкою. Спочатку він жив у годівниці, простої туринської селянки. У чотири роки його віддали до пансіону Леге. Одинадцять років дитинства й отроцтва провів він у пансіонах та інтернатах. Бальзак мав мало друзів і вважався похмурим і несумлінним учнем. У ці роки болісної дитячої самотності Бальзак залучився до світу книжок.

Слайд 4

Батьки майбутнього письменника хотіли бачити свого сина поважним нотаріусом або відомим адвокатом. І Оноре вступив у Школу права. Після успішного закінчення цієї школи, перед ним відкрилася кар’єра адвоката, нотаріуса. Але несподівано для батьків Бальзак заявляє про своє тверде рішення стати літератором. Погрози батька і материні благання не змогли переконати двадцятирічного юнака. Тоді на сімейній раді вирішили дати синові два роки випробувального строку, упродовж якого він мав виявити свій талант. Трагедія “Кромвель” – перша літературна спроба Бальзака – була невдалою.

Слайд 5

“Гобсек” “Батько Горіо” “Шагренева шкіра” “Сільський лікар” “Кузина Бетта” “Євгенія Гранде” “Останній Шуань, або Бретань у 1800 році”

Слайд 6

Гобсек Над повістю Бальзак працював у 1830 році. Головна фігура повісті – лихвар Гобсек, його прізвище в перекладі з голландської означає “живоглот”. Бальзак показує, що лихварі, мов павуки, обплітають своєю павутиною все суспільство,але письменник наголошує, що й суспільство не краще за лихварів.

Слайд 7

Гобсек друзі? (10) Жан Естер Ван Гобсек Анастазі де Ресто Родичі Дервіль Максим де Трай Вогник Фанні Мальво

Слайд 8

Останні роки письменника

Слайд 9

Помер Бальзак 6 серпня 1850 року в Парижі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література