X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Олександр Грін - Повість «Пурпурові вітрила» як гімн коханню

Завантажити презентацію

Олександр Грін - Повість «Пурпурові вітрила» як гімн коханню

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ПУРПУРОВІ ВІТРИЛА”

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Ознайомити учнів з творчістю О.Гріна на прикладі повісті “Пурпурові вітрила”; Розвивати творчі здібності школярів, уміння аналізувати прозовий текст, художні образи; Поглиблювати навички виразного читання, словесного малювання; Сприяти вихованню моральних якостей учнів, віри у велику силу добра і кохання.

Слайд 5

ПЛАН Олександр Грін Знайомство з повістю Проблема твору Словничок Заключна бесіда Автори презентації

Слайд 6

Олександр Степанович Гріневський - Справжнє ім’я відомого письменника Олександра Гріна

Слайд 7

Олександр Грін (О.С.Гриневський (1880-1932) Народився в м. Вятка у незаможній родині . Дитинство було важким,та не звертаючи на скруту читав багато книг та мріяв стати капітаном. Хоч у 16 р. йому не вдалося взяти участь у кругосвітній подорожі,але згодом його взяли матросом на рейс “ОДЕСА -БАТУМІ”.1902 записався у солдати. У 1917р.захопився революційними ідеями.

Слайд 8

Творчість Згодом захоплюється письменницькою діяльністю. Написав:”КАПІТАН ДЮК”, ”ЗАГАДКОВІ ІСТОРІЇ”,”ШУКАЧ ПРИГОД”,”ЗОЛОТИЙ ЛАНЦЮГ ”,” СЯЮЧИЙ СВІТ”,”ТА,ЩО БІЖИТЬ ХВИЛЯМИ”,”ДЖЕССІ І МОРГІАНА”.

Слайд 9

1921-РІК ПУУРПУРОВІ ВІТРИЛА Головні герої твору:Ассоль та Грей

Слайд 10

Знайомство з повістю Чи сподобався вам твір? Хто з героїв вам найбільше запам’ятався? Яка проблематика повісті? Тема твору? Які думки викликав у вас твір?

Слайд 11

Проблема твору У творі порушуються проблеми кохання ,доброти,відданості,вірності, заздрості ,лицемірства Зіткнення мрії з брутальною дійсністю.

Слайд 12

символи Море-символ бурхливої долі, свободи Каперна - символ людського зла Зоря-символ пробудження душі Сонячне світло-символ просвітлення душі Пурпурові вітрила-символ мрії,надії на краще.

Слайд 13

словничок Бриг-двощоглове вітрильне судно Норд-північний вітер Шкот-снасть для керування вітрилами Бушприт-нахилена вперед щогла на носовій частині судна Навігація-розділ науки про судноводіння,що вивчає вибір найвигіднішого шляху і проведення ним судна.

Слайд 14

Заключна бесіда Враження про повість...

Слайд 15

Враження про повість Яку ”одну немудру істину” зрозумів Грей? Подумайте, чи є спільни риси, які об’єднують Ассоль і Грея? Як ви розумієте фінал повісті?

Слайд 16

Узагальнююче запитання Які загальнолюдські істини утверджує О.Грін у повісті “Пурпурові вітрила”?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література