X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М. Павич «Хозарський словник»

Завантажити презентацію

М. Павич «Хозарський словник»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

М. Павич «Хозарський словник»

Слайд 2

Мета: ознайомити учнів з життям і творчістю М. Павича, з його світоглядом та творчою манерою; повторити художньо – стильові особливості літератури бароко та постмодернізму, розкрити зміст роману - лексикону «Хозарський словник», виділити особливості його композиції; розвивати вміння аналізу літературного твору, логічне мислення та монологічну мову; удосконалювати вміння працювати в групах; виховувати почуття толерантності та взаєморозуміння, кращі моральні якості людини.

Слайд 3

Слайд 4

Милорад Павич

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

...Література — це складова частина одного більшого феномена, це частина краси у світі. ...майбутнє має одну велику перевагу — воно ніколи не буває таким, яким ви собі його уявляєте.

Слайд 8

Риси постмодернізму мотив утраченого і знову виявленого після тривалого часу рукопису; існування в старому замку, вежі або монастирі певної умовної бібліотеки, яка зберігає таємницю стародавнього знання про природу людського буття; мотив використання поетики сну, суміш реального та ірреального; псевдофактографічність; уведення словника імен з поясненнями про згаданих у тексті історичних і міфологічних героїв надає твору риси псевдодокументалізму, що дозволяє «пограти з читачем».

Слайд 9

Риси бароко Уявлення про дисгармойність світу; Трагічність сприйняття світу; Герой – бунтівлива особистість, що шукає свою “ роль ” у світі, позбавленому гармонії; Сумніви щодо можливостей людини; Відчуття даремності буття і приреченості боротьби зі злом.

Слайд 10

Естетичні принципи бароко Винятково висока емоційність (експресивність); Поєднання контрастних життєвих явищ; Метафоричність зображальних засобів; Алегоричність; Пишність і грандіозність.

Слайд 11

Слайд 12

Взаємозв’язок всього існуючого, поєднання людини і космосу, людини і душі, яка є безмежним космосом.

Слайд 13

Червона книга Зелена книга Жовта книга

Слайд 14

Обложка “хозарського словника” 1961 року

Слайд 15

ІСЛАМ Одна з найпоширеніших релігій світу. Заснована, за переказами,в 7 столітті пророком Мухаммедом. Бог – Аллах

Слайд 16

ІУДАЇЗМ Релігія віруючих євреїв, склався на початку І тис. до н. е. Бог – Ягве, бог племені Іуди.

Слайд 17

ХРИСТИЯНСТВО Поширена релігія світу. Бог – Ісус Христос.

Слайд 18

Три покоління Кирило і Мефодій Фараб ібн Кора ІсаакСангарі Аврам Бранкович Масуд Юсуф Самуель Коен Ісайло Сук Абу Кабір Муравія Дорота Шульц

Слайд 19

Чи дійдемо до вершини піраміди? ХХ ст. ХVII ст. І тис.

Слайд 20

Я вірю в розум людей

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література