X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерний словник

Завантажити презентацію

Комп'ютерний словник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

комп'ютерний словник

Слайд 2

комп'ютерний словник Адаптер - блок, як правило, у вигляді друкованої схемної плати ( її ще називають інтерфейсна плата). Адаптер мережі - карта розширена або інший пристрій, що використовується для приєднання комп’ютера до локальної мережі.

Слайд 3

Комп'ютерний словник Клавіатура QWERTY - схема розташування клавіш на клавіатурі. Назва якої походить від перших шести літер верхнього ряду клавіатури. Клавіатура - компонент комп’ютерної системи, який дає можливість користувачеві керувати комп’ютером в певному аспекті.

Слайд 4

Комп'ютерний словник Монітор - пристрій який відтворює образи, створені комп’ютерним відеоадаптором. Мікрокомп’ютер - комп’ютер сконструйований на базі однокристального мікропроцесора.

Слайд 5

комп'ютерний словник Процесор - контрольно-обчислювальний пристрій комп’ютера, пристрій, що інтерпретує та виконує команди. Процесор введення і виведення - апаратура, що призначена для здійснення операцій вводу/виводу, тобто вивільнення центрального процесора ( ЦП ) від цієї роботи.

Слайд 6

комп'ютерний словник CD-ROM - диск який, зберігає дані з високою ємністю та використовує лазерну оптику зчитування. CD-ROM drive- пристрій зберігання інформації на диску, який використовує технологію компакт-диска.

Слайд 7

комп'ютерний словник Джостік - пристрій, вводу, що використовується як альтернатива клавіатурі і миші, часто пристосовують в ігрових програмах. Диск - кругла плоска форма з гнучкого пластика ( гнучкий диск ) або не гнучкого металу ( жорсткий диск ), покрита магнітним матеріалом на якій зберігається інформація в цифровій формі.

Слайд 8

комп'ютерний словник Принтер - комп’ютерний периферійний пристрій, який відтворює на папері або на іншому матеріалі текст чи зображення. Принтер зі світлодіодом - електрофотографічний принтер, подібний до лазерного, тому що, він використовує електростатичний заряджений барабан для перенесення тонера на папір.

Слайд 9

комп'ютерний словник Сканер - професійний пристрій, що використовує світлосенсорне обладнання під час сканування паперу чи іншого носія і транслює чорно-білі і кольорові еталони в цифровому сигналі. Сканувати-пересувати світлочутливий механізм по поверхні носія інформації, перетворюючи світлі та темні зони на поверхні в бінарні коди.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика