X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Література як вид мистецтва

Завантажити презентацію

Література як вид мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лікар – моя майбутня професія Виконала: Учениця 9-А класу СЗШ №55 м.Львова Пони Юлії

Слайд 2

Зміст Інформація про професію. Чому іменно професія лікара? Порівняльна діаграма серед лікарів України. Детальніше про професію. Інформаційне повідомлення у виді відео.

Слайд 3

Всі професії у світі є потрібними і важливими. Хтось мріє стати репортером чи журналістом, щоб писати цікаві статті та доносити до людей новини. Хтось хоче бути спортсменом, щоб досягати все вищих і вищих висот.

Слайд 4

А я мрію стати лікарем. Чому? А тому, що ця професія для мене найближча. В моїй родині лікарів немає, я перша спробую піти по цій стежині. Лікувати людей, рятувати їхнє життя, пізнавати людину з біологічної точки зору.

Слайд 5

НайбільшакількістьпедіатріввУкраїні Міста Зі 100% лікарів Харків 7% Львів 9% Київ 11% Одеса 5% Івано-Франківськ 2% Дніпро 8% Луганськ 3%

Слайд 6

Найбільше я б хотіла працювати з дітьми, тобто буди дитячим лікарем - педіатром. Я сподіваюсь, що стану хорошим спеціалістом в області медицини .

Слайд 7

Професія лікаря – це боротьба. Боротьба зі смертю, стражданнями людей. Боротьба за життя й здоров’я. Щоб прийти до успіху, треба навчитися любити життя у всіх його проявах, навчитися любити людей, в ім’я котрих працюєш.

Слайд 8

Чудова українська письменниця Ліна Костенко відзначала: Єдиний, хто не втомлюється – час. А ми живі, нам треба поспішати Зробити щось, лишити по собі. А лікар, насамперед, залишає в серцях людей почуття вдячності за уважне ставлення, чуйність, доброзичливість.

Слайд 9

А зараз, трішки інформації у цьому відео.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література