X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота. “Україна та її історія в літературі”

Завантажити презентацію

Контрольна робота. “Україна та її історія в літературі”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота. “Україна та її історія в літературі”.

Слайд 2

Тести До якої збірки входить повість “Тарас Бульба”? а) “Вечори на хуторі біля Диканьки”; б) “Миргород”; в) “Петербурзькі повісті”. Тарас Бульба був: а) воєводою; б) гетьманом; в) полковником. Сини Тараса Бульби навчалися: а) у Київській академії; б) у Острозькій академії; в) за кордоном.

Слайд 3

Тести Тарас Бульба потрапив у полон, бо загубив: а) шаблю; б) люльку; в) шапку; Р. М. Рільке написав “Пісню про Правду” під впливом: а) українських народних пісень; б) прослуханої “Повісті минулих літ” Нестора Літописця; в) подорожей Україною, знайомства з її історією. Петро, батько Олекси, був за фахом: а) шевцем; б) стельмахом; в) чинбарем.

Слайд 4

Тести Олексу не взяли на Запорозьку Січ, тому що він: а) не вмів стріляти з рушниці; б) не був християнином; в) усім здавався слабосильним. Скільки разів старий кобзар співав “Пісню про Правду”? а) три; б) чотири; в) два.

Слайд 5

Творче завдання Напишіть твір-мініатюру “Закони Запорозької Січі” (4 бали) Схарактеризуйте риси вдачі Тараса Бульби. Чи вплинули умови життя на формування характеру героя? (3 бали) У чому полягала мудрість старого кобзаря? (4 бали)

Слайд 6

Домашнє завдання Читати роман “Мандри Гулівера” Джонатана Свіфта. Індивідуальне завдання: підготувати повідомлення про Свіфта та історію створення роману.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література