X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота. “Література проти війни” та “Мистецтво бути людиною”

Завантажити презентацію

Контрольна робота. “Література проти війни” та “Мистецтво бути людиною”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота. “Література проти війни” та “Мистецтво бути людиною”.

Слайд 2

Тести У якій формі побудований вірш “Я був вбитий під Ржевом…”: а) монолог; б) діалог; в) полілог. Військовий госпіталь, куди потрапив герой оповідання “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…”, був розташований у: а) дитячому притулку; б) лікарні; в) гімназії.

Слайд 3

Тести Герой оповідання “Подорожній, коли ти прийдеш у “Спа…” попросив у сторожа: а) води; б) їжі; в) молока. 4. Андрій Соколов за фахом був: а) машиністом; б) водієм; в) шахтарем. 5. Де жив Андрій Соколов до війни? а) у Воронежі; б) у Москві; в) в Урюпинську.

Слайд 4

Тести Скільки оповідачів у творі М. Шолохова “Доля людини”? а) один; б) два; в) багато. Де зустрілися розповідач і Андрій Соколов? а) на переправі; б) на вокзалі; в) у потягу. До кого звертається Р. Кіплінг у своєму вірші “Якщо…” а) до матері; б) до дружини; в) до сина.

Слайд 5

Творче завдання Що нового увійшло в моє життя під час вивчення літератури, що присвячена Другій світовій війні? (4 бали) 2. Що допомогло Андрію Соколову залишатися справжньою людиною і патріотом у складних життєвих випробуваннях? (3 бали) 3. Які моральні цінності сповідує ліричний герой вірша Р. Кіплінга “Якщо…”? (2 бали)

Слайд 6

Підсумки уроку Узагальнююча бесіда Яке враження склалося у вас про твори, присвячені Другій світовій війні? Чим вас вразили вірші О. Твардовського? Що спільного і що відмінного між оповіданнями Генріха Белля “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…” і Михайла Шолохова “Доля людини”? Як у вірші Р. Кіплінга “Якщо…” втілюється тема складності й суперечливості людського буття? Чи потрібні у мирний час твори, у яких описані жахи війни? Чому? Як література може впливати на життя людини?

Слайд 7

Домашнє завдання Повторити вивчений матеріал. Підготувати інсценізацію уривків з вивчених творів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література