X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Київська Русь за часів правління Ярослава Мудрого

Завантажити презентацію

Київська Русь за часів правління Ярослава Мудрого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Київська Русь за часів правління Ярослава Мудрого 900igr.net

Слайд 2

Князь Ярослав, син Володимира Великого княжив з 1019 по 1054 роки. Правління Ярослава, прозваного в народі Мудрим, стало періодом розквіту, вершиною могутності Київської Русі і перетворення її в одну із найсильніших Європейських держав.

Слайд 3

За часів свого князювання Ярослав розбудував місто Київ, прикрасив його величними спорудами, побудував міцні стіни і ворота.

Слайд 4

Значну увагу Ярослав приділяв церкві, розуміючи її значення і роль у державі: були розширені церковні привілеї, збудовано багато храмів, відкрилися монастирі. Справжньою перлиною серед храмів стала Софія Київська. Собор прикрашений яскравими фресками. При церквах і монастирях з`являються школи, а при Софійському соборі – перша бібліотека.

Слайд 5

За Ярослава Мудрого було складено перший звіт писаного давньоруського права “Руська правда”

Слайд 6

У міжнародній політиці князь Ярослав Мудрий надавав перевагу дипломатичним методам налагодження зв`язків з різними державами. Одним із таких методів було встановлення дипломатичних зв`язків з багатьма державами. Саме тому Ярослава називали тестем всієї Європи. Дочка Єлизавета Норвегія Угорщина Дочка Анна Франція Онука імператора за с. Святослава Німеччина Сестра Довгоніга Сестра за с. Ізяслава Дочка Анастасія Візантія Київська Русь Дочка імператора за с. Всеволода

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література