X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Фредерік де Стендаль"

Завантажити презентацію

"Фредерік де Стендаль"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фредерік де Стендаль

Слайд 2

«Синдром Стендаля»

Слайд 3

Цікаві факти Французький письменник Стендаль після візиту до Флоренції в 1817 році написав: «Коли я виходив з церкви Святого Хреста, у мене забилося серце, мені здалося, що вичерпалося джерело життя, я йшов, боячись впасти на землю ...».

Слайд 4

Схвилювали письменника шедеври мистецтва можуть надавати схоже вплив і на інших людей, викликаючи часте серцебиття і запаморочення - таке психосоматичний розлад названо синдромом Стендаля.

Слайд 5

«Підчепивши» його людина відчуває вкрай загострені емоції від споглядання картин, як би переносячись в простір зображення. Нерідко переживання настільки сильні, що люди намагаються зруйнувати твори мистецтва.

Слайд 6

У більш широкому сенсі синдром Стендаля може викликати будь-яка спостережувана краса - наприклад, природи.

Слайд 7

Навчання

Слайд 8

Він провчився у школі всього 3 роки, освоївши, за його власним визнанням, тільки лише латинь. Крім того він захоплювався математикою, логікою, займався філософією, вивчав історію мистецтв.

Слайд 9

Роман «Червоне і чорне» 1831

Слайд 10

Один з перших реалістичних романів кар'єри у французькій літературі. Для молодого незнатного провінціала Жюльена Сореля, наділеного незвичайним розумом і честолюбством, ступенями до піднесення стають любовні зв'язки - спочатку з дружиною процвітаючого провінційного буржуа пані де Реналь, а потім з дочкою великого сановника часів Реставрації Матільдою де Ла-Моль.

Слайд 11

Однак, завойовуючи жінку шляхом цинічно-розважливої стратегії, Жюльєн зрештою щиро і глибоко захоплюється нею і не може більш контролювати своє почуття. Це приводить його до катастрофи: у пристрасному пориві він здійснює замах на життя пані де Реналь і кінчає життя на ешафоті (сюжет заснований на справжній кримінальної історії).

Слайд 12

Художній ефект роману випливає з контрасту між пристрасною і щирою натурою героя і лицемірством, до якого він змушений вдаватися у своїх спробах домогтися успіху в суспільстві.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література