X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ф.Кафка Перевтілення

Завантажити презентацію

Ф.Кафка Перевтілення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Франц Кафка. “ Перевтілення”.

Слайд 2

Франц Кафка - один із фундаторів модернізму. Видатний австрійський письменник Ф. Кафка одним із перших у світовій літературі XX ст. широко використовував багатозначні символічні та алегоричні образи, що давало йому можливість передавати з великою силою трагізм людської долі, розкрити кризу суспільства, його бездуховність, зневажання людської особистості.

Слайд 3

Пригнічення життя поета

Слайд 4

Світобачення Кафки - трагічне. Людина в цьому світі - самотня комаха, якій нічого чекати від когось допомоги. Світ навколо цієї людини - ворожий їй.

Слайд 5

Світ Франца Кафки Свій серед чужих. Світ абсурдний, жорстокий. Жах, зневіра, розгубленість. Відчуження, самотність.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Перевтілення героя - це перш за все соціально-психологічне, а не фізичне явище. Стан душі вплинув на тіло, на його вигляд. Коли людина відчуває себе в житті комашкою, то настає її духовна смерть.

Слайд 15

Прозаїк майстерно відобразив трагічне безсилля "маленької людини", її приреченість в цьому світі. Він показав катастрофічність епохи XX століття. Досліджував процеси, що відбувалися у людській душі, і визначив загальну "хворобу" суспільства - моральне перевтілення, деградацію особистості; поставив питання про причини самотності, відчуження, безвиході людини. Хоча він не вирішив цих болючих проблем, але його твір має глибоко гуманістичний пафос, оскільки ще на початку XX століття відобразив драму "маленької людини" нового часу і став на захист людяності.

Слайд 16

Слайд 17

Саме так песимістично бачив наш вік, наше суспільство і людину в цьому суспільстві видатний австрійський письменник. Але людина має сподіватися на краще, бо вона думає, творить, живе. Звичайно, людське життя коротке, але людина повинна гідно пройти через усі випробування, не втративши ні гідності, ні щирості душі, ні любові. Тільки тоді наступний вік буде добрішим до нас.

Слайд 18

Підготувала: Учениця 11 класу Радченко Вероніка

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література