X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Едгар Дега

Завантажити презентацію

Едгар Дега

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала учениця 11 класу Тулікова Олена

Слайд 2

Античність – сукупність проявів культури древніх греків і римлян, які з епохи Відродження прийнято вважати класичними. Цей стиль всім нам відомий чудовими пам'ятками архітектури, скульптури. До цих пір вони викликають у нас захоплення своєю неповторною красою і закінченістю Античний світ в архітектурі

Слайд 3

Одним із найвеличніших досягнень грецького зодчества були храми. Древні руїни храмів відносяться до епохи архаїки, коли замість дерева як будівельного матеріалу стали використовувати вапняк і білий мармур. Як правило, храм стояв на східчастій основі. Він був без вікон, де знаходилась статуя божества, будівлю оточували в один чи два ряди колони . У напівтемному приміщенні могли бути лише жерці , народ же бачив храм лише зовні. Мабуть тому древні греки головну увагу приділяли красі саме зовнішнього виду храму.

Слайд 4

У грецькій архітектурі панувало три стилі: доричний, іонічний, коринфський. Найдревнішим був доричний, він був простим і могутнім. А назву отримав від доричних племен, які його створили. Колони іонічного стилю були більш святковими і стрункішими. Середня частина капітелі нагадує подушку із закрученими у спіраль кутами ( волютами). В епоху еллінізму частіше всього використовували коринфські капітелі. Вони багато прикрашені рослинними мотивам, серед яких переважають зображення листя аканта.

Слайд 5

Колізей, Рим - найбільший амфітеатр Стародавнього Рису, символ імператорської могутності. Найвизначніші пам’ятки

Слайд 6

Одеон Ірода Аттичного, Афіни - був споруджений на південному схилі Акрополя близько 161 р. н.е. Іродом Аттичним на честь його дружини Аспасії Анни Регілли.

Слайд 7

Пантеон - будівля в Римі, збудована Марком Віпсанієм Агріппою як «храм всіх богів». У VII столітті Пантеон було освячено як церкву Святої Марії та всіх мучеників.

Слайд 8

Ерехтейон – видатний пам'ятник древньогрецької архітектури, виконаний невідомим автором (421–415 и 409–406 до н.е.). Іонічний храм, який знаходиться неподалік Парфенону, присвячений Афіні, Посейдону і легендарному цареві Афін Ерехтею, який дав назву храмові.

Слайд 9

Античність (класика) у сучасній архітектурі

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література