X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Едгар По

Завантажити презентацію

Едгар По

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок додаткового читання. Таємниці золотого жука (за повістю Е. По “Золотий жук”)

Слайд 2

Відгадайте загадку, щоб дізнатися, про що піде мова на уроці Таємниці золотого жука Т ЗО А ЛО Є ТО М ГО Н ЖУ И КА Ц І * * * * * *

Слайд 3

Едгар Аллан По – майстер детективного жанру Е. А. По народився в 1809 р. в Бостоні, США. У два роки залишився сиротою. Не зазнав слави за життя. Не був щасливим в особистому житті, дуже бідував. В США існує премія імені Е. По, яку присуджують за найкраще детективне оповідання року. Іменем Е. По відкривається історія літератури США. Письменник помер в 1849 р. в при загадкових обставинах.

Слайд 4

Словникова робота Детектив – літературний твір, що описує розслідування загадкового випадку, з метою з’ясування обставин, що його спричинили і розкриття загадки. Містика – (з грец. прихований, таємний) літературний твір, що описує надприродні явища. Ельдорадо – легендарна країна золота і коштовного каміння, яку шукали в Америці іспанські завойовники.

Слайд 5

Бесіда з учнями Які твори за жанром писав Е. По? ─ Детективні. ─ Містичні. Чи лише прозу писав Е. По?

Слайд 6

Колумбійське озеро Гуатавіта – улюблене місце пошуків Ельдорадо

Слайд 7

Герої вірша Е. По “Ельдорадо” Доведіть, що вірш “Ельдорадо” – містичний твір

Слайд 8

Оповідання “Золотий жук”

Слайд 9

Робота над назвою твору Як ви гадаєте, чому оповідання має таку назву? Знайдіть у тексті опис жука. Чи існують у природі такі жуки?

Слайд 10

Повідомлення “біологів” Прототипи золотого жука

Слайд 11

Чи уважний ти читач? Виправте помилки в ланцюжку і побудуйте його в правильній послідовності

Слайд 12

Евристична бесіда Навіщо письменникові було вигадувати таку комаху? Якими словами ви б охарактеризували жука? Які б означення ви б виділили як основні? Який художній засіб використано у назві твору? Що дозволило Легранові знайти скарби?

Слайд 13

Слайд 14

Складання схеми Основні символи, на які вказують ознаки жука:

Слайд 15

Літературні паралелі “Золотий жук” “Острів скарбів” Спільне Тема обох творів – пошук скарбів, захованих піратами. В обох творах згадується капітан Кідд – знаменитий пірат. Дія відбувається на островах. Шлях до скарбів вказує череп або скелет. Відмінне Пошуки скарбу за допомогою криптограми. Джимові і його друзям потрібна сміливість і кмітливість. Пошуки скарбу відбуваються за допомогою карти. Легранові необхідний розум і знання.

Слайд 16

Підсумки уроку Ваші враження від прочитаної повісті. Які герої сподобалися? Чому? Які ситуації викликали посмішку? Що вразило вас у прочитаному?

Слайд 17

Домашнє завдання Підготуватися до контрольної роботи за темою “Людина у життєвих випробуваннях” (творчість Дж. Лондона, Ш. Петефі та Р. Л. Стівенсона).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література