X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
біографія горацій

Завантажити презентацію

біографія горацій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гомер – легендарний поет античності Уродженцем одного з міст Малої Азії Приблизно жив у 8 ст. до н. е. Дійсно був сліпим (слово “гомер” в перекл. “сліпий”) Приписувалось багато творів, але найвизначніші-”Ілліада” та “Одіссея”

Слайд 2

Відкриття Гомера Винайшов поетичний розмір гекзаметр (шестимірник)-в кожному довгому рядку є по шість наголошених складів “епічний гомерівський спокій” (неспішність оповіді) “гомерівський каталог” (детальний опис) Епічний об’єктивізм (неупереджене, об’єктивне ставлення до подій і героїв твору Гармонійне поєднання в поемі пригодницького(поетизація подорожей,відкриття нових земель),казкового(чарівні персонажі,перетворення) і побутового (побут Ітаки)

Слайд 3

Епос (грецьк.-слово, розповідь) - оповідна поезія, зароджена в глибокій минувшині, як форма зображення героїчних учинків певного персонажа, важливих подій Епічна поема - ліро-епічний жанр

Слайд 4

Ге нріх Шлі ман  — німецький підприємець і археолог, керівник розкопок у Трої, Мікенах, Коринфі.

Слайд 5

За два з половиною роки опановує англійську, французьку, голландську, іспанською, португальську і італійську мови Розкопки почалися в квітні 1870 року. Продавши весь бізнес, він у 1871 році зайнявся розкопками легендарного міста на південь від Дарданел, на турецькому горбі Гісарлик. Для збирання інформації про Трою Шліман використовував будь-які методи — від вивчення творів Гомера до яснобачення і лозошукацтва.Шліман присвятив їм два місяці, а в наступні за цим два роки — по чотири з половиною місяця. Шліман почав свої розкопки для того, щоб розшукати гомерівську Трою, але за порівняно невеликий період він і його помічники знайшли не менш семи зниклих міст.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література