X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Бернард Шоу"

Завантажити презентацію

"Бернард Шоу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бернард Шоу

Слайд 2

Слайд 3

26 липня 1856 народився англійський письменник і драматург Джордж Бернард Шоу. Це була воістину унікальна людина, яка прославилась не тільки своїми літературними талантами , але і життєвими установами. Бернард Шоу завжди багато читав, подорожував і спілкувався, при цьому ставився з іронією і поблажливістю до людських вад і життєвих перешкод.

Слайд 4

Його мудрість знайшла відображення в численних романах і п'єсах, серед яких - " Пігмаліон ", " Нерівний шлюб " і "Будинок , де розбиваються серця ". Не можна не відзначити і те, що дотепність і неперевершений гумор Шоу можна зустріти не тільки на сторінках його творів, але також у його висловлюваннях, багато з яких вже стали крилатими виразами. Хочу згадати кращі з них: про успіх, про жінок, про життя, про шлюб, про політику і багато іншого.

Слайд 5

Слайд 6

"Виховання чоловіка, або жінки перевіряється тим, як вони поводяться під час сварки". "Немає такої жінки , якій вдалося б сказати «до побачення» менше, ніж в 30 словах" .

Слайд 7

" Іноді треба розсмішити людей, щоб відвернути їх від наміру вас повісити" . "Він нічого не знає, а думає, що знає все: йому на роду написано бути політиком" .

Слайд 8

Слайд 9

" Якщо коли-небудь, в погоні за щастям, знайдете його, ви, подібно старій, що шукала свої окуляри, виявите, що воно весь час було у вас під носом" . " Постарайся отримати те, що любиш . Або доведеться полюбити те, що отримав" .

Слайд 10

" Архітектори ховають свої помилки під плющем, господині - під майонeзом, а лікарі - під землею " . " Найбільший гріх по відношенню до ближнього - не ненависть, а байдужість ; ось істинна вершина безсердечності " .

Слайд 11

Слайд 12

" Смиренно схили голову перед фактами, але гордо підніми її перед лицем чужих думок". " Життя полягає не в тому, щоб знайти себе. Життя полягає в тому, щоб створити себе ".

Слайд 13

" Чим довше я живу, тим більше схиляюся до думки про те, що в сонячній системі Земля грає роль божевільні " . "Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного : навчитися жити на землі, як люди".

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література