X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Антон Павлович Чехов"

Завантажити презентацію

"Антон Павлович Чехов"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я хочу розповісти Вам... Антон Павлович Чехов народився 17(29)січня 1860 року в Таганрозі. У сім'ї панував свавілля. У зв'язку з цим дитинство і отроцтво Антона характеризувалося старшим братом жорстко і однозначно. «Дитиною він був нещасною людиною. Сімейний устрій склався для письменника так невдало, що він не мав можливості ні побігати, ні погратися, ні побешкетувати».

Слайд 2

Чехов гімназист У 1869 році Антон Павлович вступив у Таганрогскую класичну гімназію. В гімназії Антоша ніяк не виділявся. В третьому класі був залишений на другий рік через географії, арифметики, два роки просидів у п'ятому, так як не витримав випробування з грецької мови.

Слайд 3

Сім'я А. П. Чехова

Слайд 4

Чехов - театр Таганрог здавна був театральним містом. Театр був для Чехова прилученням до культури, творчості, мистецтва. Тут вперше розсунулася перед ним чудовий світ творіння Шекспіра, Грибоєдова, Гоголя, Островського.

Слайд 5

15 червня 1879 року Чехов отримав атестат зрілості, а 8 серпня він приїхав у Москву. З вересня 1879 року Чехов - студент медичного факультету Московського університету.

Слайд 6

У першій половині 1890-х років Чехов стає одним із найпопулярніших письменників Росії - його твори регулярно з'являються в журналах «Північний вісник» і «Руська думка» (з 1892), газетах «Новий час»( до 1893) та «Русские ведомости»; виходять окремі видання та збірники («Оповідання»1888, «Похмурі люди»1890,«Повісті та оповідання»1894).

Слайд 7

Чехів на Сахаліні В липні 1890 року тридцятирічний письменник висадився на берег острова Сахалін. Антон Павлович провів на острові роботу дослідника, лікаря, соціолога. Враження сахалінської поїздки безпосередньо втілилися в оповіданнях «Гусєв»1890, «Баби»1891, «На засланні»1894, «Вбивство»1895. Трохи пізніше пише «Палата №6»

Слайд 8

В середині 90-х вершина майстерності в галузі драматургії У 1895 році письменник почав працювати над п'єсою «Чайка». У жовтні 1896 року п'єса була поставлена на сцені. Пізніше з'явилися «Три сестри», «Вишневий сад».

Слайд 9

Чехов у Ялті За рекомендацією лікарів Антон Павлович і Ольга Леонардівна переїжджають в Ялту. В останні ялтинські роки написані останні чеховські шедеври «У яру». «Дама з собачкою», «Архієрей», «Вишневий сад». Писалися вони важко: здоров'я письменника танула з кожним рядком. 2 липня 1904 року перестало битися серце генія.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Минуло вже більше століття з дня смерті Чехова, а його твори продовжують доставляти читачам художня насолода; вони викликають сміх і смуток, змушують думати і відчувати глибоко і правдиво, вони навчають, виховують.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література