X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина серед людей. Людські чесноти. Милосердя

Завантажити презентацію

Людина серед людей. Людські чесноти. Милосердя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина серед людей Людські чесноти Милосердя Підготувала Смірнова Ірина Анатоліївна вчитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Мета: Донести до дитячих сердець діла милосердя для душі та тіла. Розкрити облагороджуючу роль милосердя. Виховувати співчуття до ближніх, бажання прийти на допомогу у важку хвилину.

Слайд 3

Людські чесноти Це міцні позиції, сталі схильності, постійне вдосконалення розуму й волі, які керують нашими вчинками, впорядковують наші пристрасті й спрямовують нашу поведінку згідно з розумом і вірою. Вони дають легкість, самовладання і радість, щоб вести морально добре життя.

Слайд 4

Милосе рдя Милосердя – це безкорислива допомога або співчуття до ближнього, яку здійснює людина від щирого серця.

Слайд 5

Милосердя Любов ближнього повинна бути щира, діяльна і загальна. Наша любов щира, коли бажаємо ближньому добра, як самим собі. Наша любов діяльна, коли ділом допомагаємо ближньому. Наша любов загальна, коли любимо кожну людину, приятелів і не приятелів. Любов ближнього виявляємо, коли творимо діла милосердя для душі і тіла.

Слайд 6

Милосердя Одне добре слово дає людині надію і підтримку. Кусочок хліба рятує від голоду. Одна склянка води втамовує спрагу. Одна добра справа перемінює нас.

Слайд 7

Поясни вислів Добра усмішка – великий дар, а а співчуття – дар безцінний.

Слайд 8

Поясни вислів Добра усмішка- великий дар, а співчуття – дар бесцінний.

Слайд 9

Важливо не те, скільки ти зробив, а те, скільки любові вклав у це, що даєш.

Слайд 10

Матір Тереза Блаже нна ма ти Тере за (Агнеса Гонжа Боякшу (26 серпня, 1910 — 5 вересня, 1997) — католицька черниця, засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років вона допомагала злиденним, хворим і сиротам в місті Колката в Індії.

Слайд 11

Мати Тереза ніколи не прагнула бути популярною. Вона просто робила людям добро. Коли її не стало – планета осиротіла. Але вона залишила нам свої заповіді: 1. Так, люди непослідовні, нерозумні й егоїстичні. І все ж, люби їх! 2. Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві. І все ж, твори добро! 3. Якщо тебе супроводжує успіх, ти наживаєш уявних і справжніх ворогів. І все ж, добивайся успіху! 4. Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж, твори добро! 5. Щирість і відкритість зроблять тебе уразливим. І все ж, будь щирим і відкритим! 6. Те, що ти будував роками, може зруйнуватися в одну мить. І все ж, будуй! 7. Люди потребують допомоги, але вони ж стануть дорікати тобі за неї. І все ж, допомагай людям! 8. Віддай світу найкраще, що маєш, і натомість одержиш жорстокий удар. І все ж, віддай світу найкраще, що в тебе є!

Слайд 12

Роздуми Матері Терези Запам'ятай! Крик - народжує грубість; Обман - народжує недовір'я; Непрощення – народжує озлобленість; Посмішка - розтоплює лід; Покаяння - пом'якшує покарання; Прощення – приносить полегшення; Відкритість - викликає довіру; Турбота - наповнює життя змістом; Посієш бажання – пожнеш вчинок; Посієш вчинок – пожнеш звичку; Посієш звичку – пожнеш характер; Посієш характер - пожнеш долю.

Слайд 13

Що ви можете сказати про милосердні вчинки в житті вашому?

Слайд 14

Подумайте і скажіть - Хто на сьогодні, на вашу думку, потребує допомоги, підтримки? Діти, які лікуються в лікарні, які живуть у дитячих будинках; діти чиї права порушуються дорослими; люди похилого віку, одинокі; інваліди; бездомні тварини; - Чим ми, учні, можемо допомогти конкретно: дітям названих вище категорій; одиноким людям похилого віку; інвалідам; бездомним тваринам? - Кому ви самі особисто хотіли б допомогти? - Кого ви вважаєте доброю людиною?

Слайд 15

Допоможи тваринному світу!

Слайд 16

Слайд 17

Козацькі заповіді милосердя: всебічна допомога сиротам, вдовам, турботливе ставлення до безпомічних, постійна їх матеріальна і моральна підтримка; готовність допомагати найменшим, найбеззахиснішим – дітям, створювати умови для їхньої радості, переживати їхні страждання, замінювати їм у разі необхідності батька і матір, сестру і брата; надання допомоги хворим і пораненим, потерпілим від злих людей, стихійних сил природи та ін.; здатність до співчуття, жалю до людей, які потрапили в біду; готовність допомагати будь-якій людині, щиро розділити з нею горе, страждання, журбу і тугу.

Слайд 18

Волонтери Волонтéр (фр. volontaire - доброволець) — добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють у сиротинцях, притулках для дітей, школах-інтернатах і будинках перестарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшими людям поратися по господарству.

Слайд 19

Волонтери –люди доброї волі

Слайд 20

Безпритульність – це не злочин, а доля, яка може спіткати навіть успішну людину. З настанням морозів люди, що за збігом певних обставин залишились без даху над головою, потерпають найбільше. Обов’язок кожної людини допомогти ближньому.

Слайд 21

Створити проект: „Людям потрібна твоя допомога” Мета: Шефська допомога ветеранам, самотнім людям, інвалідам; збирання одягу та шкільного приладдя для будинків сиріт, проведення доброчинних заходів, акцій, співпраця з психологами школи, надання допомоги учням з неблагонадійних сімей.

Слайд 22

Що таке милосердя? Це чуйне ставлення до інших. Милосердна людина жаліє усіх, хто потребує допомоги, вибачає провини та oбрази. Таким був святий Миколай.

Слайд 23

Перед святом всі діти, особливо ті, які робили добрі вчинки і поводились з усіма з любов`ю та допомагали іншим, отримують за це подарунки від святого Миколая та батьків. Деякі діти роблять подарунки і для своїх друзів власноруч: це і ангелочки, і Миколайчики, зробіть так і ви, як ці діти на малюнку!

Слайд 24

ДЕНЬ МИЛОСЕРДЯ, УВАГИ ТА ЛЮБОВІ 3 грудня - Міжнародний День інвалідів, - є днем нагадування людству про гуманність і милосердя, про обов'язок суспільства перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна