X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина - частина живої природи

Завантажити презентацію

Людина - частина живої природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

2 клас Людина – частина живої природи Я і Україна Людина – частина живої природи

Слайд 2

Мета: Формувати в учнів уявлення про людину, як частину живої природи,про неповторність і особливість кожної людини. Встановити подібність й відмінність між людиною і твариною. Навчати учнів любити й поважати своїх батьків, піклуватися про них.

Слайд 3

Організаційний момент Вже дзвінок нам дав сигнал: працювати час настав! Тож і ви часу не гайте, Працювати починайте. Щоб урок минув не марно, Нам сидіти треба гарно. Не крутитись на уроках, Як папуга чи сорока.

Слайд 4

Підсумок фенологічних спостережень Яка зараз пора року? Яке число і місяць? Чи є сонечко? Яке сьогодні небо? А опади сьогодні були? А чим займаються люди?

Слайд 5

Жива Нежива Природа

Слайд 6

Виберіть предмети живої і неживої природи

Слайд 7

Людина Рухається Харчується Росте Розвивається Народжує дітей

Слайд 8

Людина серед тварин

Слайд 9

Людина серед людей

Слайд 10

Пронумеруй, у якому порядку проходить розвиток людини

Слайд 11

Фізкультхвилинка Я намалюю зайчика для вас – раз.   Це у нього, бачите, голова – два.   Це у нього вуха догори – три.   Це стирчить у нього хвостик сірий – чотири.   Це очиці весело говорять – п’ять.   Ротик, зубки – хай моркву їсть –шість.   Шубка тепла хутряна на нім – сім.   Ніжки довгі, щоб гасав він лісом – вісім.   Ще навколо посаджу дерев я – дев’ять.   І хай сонце сяє з піднебесся – десять.  

Слайд 12

Дискусія: Чи є однакові люди?

Слайд 13

Кожна людина неповторна і особлива І ми цим гордимося Близнюки Б Р А Т И Н А Ш К Л А С

Слайд 14

Людина – частина природи Повітря , вода, їжа, одяг, взуття, домівка Без їжі можна прожити тиждень, без води 2-3 дні, без повітря – 2-3 хвилини.

Слайд 15

Природа – наш дім. Збережемо його для себе! Чим більше видів рослин і рослинних угруповань навколо нас, чим багатший і різноманітніший рослинний покрив, тим надійніше захищене життя на Землі.

Слайд 16

Підсумок уроку Ти знаєш, що ти — людина? Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні. Василь Симоненко

Слайд 17

Використана література: 1. Н.М.Бібік,Н.С.Коваль “Я і Україна”(підручник для 2 класу) 2.Н.М.Бібік, Н.С.Коваль (зошит до підручника “Я і Україна” для 2 класу. 3. Бовсунівська Г.Г., Трохименко Т.О., Федорчук А.А.. Навчально – тематичне планування 2 клас. Журнал “Початкова школа”№2,2002, стр.35 4. Світова мережа Інтернет. Підготувала вчитель початкових класів Ваховська О.А.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна