X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КУП’ЯНСЬК СУЧАСНИЙ

Завантажити презентацію

КУП’ЯНСЬК СУЧАСНИЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КУП’ЯНСЬК СУЧАСНИЙ

Слайд 2

Архітектура рідного міста

Слайд 3

Міська друкарня вулиця 1 Травня, буд. № 2 Найстаріший «житель» серед будов міста знаходиться по вулиці 1 Травня буд. № 2. Колись у цьому будинку знаходилося духовне училище,

Слайд 4

Духовне училище та Покровський собор Трохи далі, де тепер музей і будинок правосуддя, височів красивий, великий і величний храм в ім’я Покрови Пресвятої Богородиці. Нині в будинку № 2 знаходиться міська друкарня.

Слайд 5

Будинки “близнюки” Будинки по вулиці 1 Травня № 29 і 31 (сучасний військкомат) за своїм «народженням» – близнюки. Побудовані вони були у 1822 р. (тоді ж як і Покровський собор і були його службовим додатком). Обидва будинки мають зовнішній декор, притаманний церковним приміщенням. Але в б. 31 він виражений більше. Взагалі цей будинок від «брата-близнюка» відрізняється пригляднішим і наряднішим виглядом.

Слайд 6

Наступна історична споруда розташована по вулиці 1 Травня. Це школа № 1. Побудована вона була на початку 80-х рр. ХІХ ст.

Слайд 7

Перша церква була збудована з дерева у 1662 р. Вона знаходилася між сучасним енергозбутом і казначестством. Її збудували, звичайно з дерева. Із цегли церкву збудували у 1705 р. Це теперішній Миколаївський храм.

Слайд 8

Курилівська церква була побудована у 30-х роках 18 ст., хоча спочатку вона стояла на місці сучасного пам’ятника Макієвській.

Слайд 9

9 травня 1964 р. відкрито іменний пам’ятник Людмилі Макієвській – обеліск 5 м. з її барельєфом (автори Шпиталенко та Чаленко). Зараз і парк носить її ім’я.  

Слайд 10

В місті зведений меморіальний комплекс. Скульптура воїна і плита з Вічним вогнем була споруджена у 1948 р. Тут поховано в братській могилі 385 радянських воїнів, братська могила жертв фашизму 62 чол., одинокі могили партизанів підпільників 30 чол., індивідуальні могили і обеліски 37 пілотів, могила борців за радянську владу і стела з їх іменами.

Слайд 11

Напроти сучасного критого ринку стоїть пам’ятник афганцям. Пам’ятний знак (пам’ятник) являє собою чотиригранну прямокутну колону, облицьовану відполірованими плитами червоного граніту.

Слайд 12

26 квітня 2001 року на Братському кладовищі відбулося відкриття пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля на атомній станції у 1986 році.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна