X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Калина – символ краси та дівочої вроди

Завантажити презентацію

Калина – символ краси та дівочої вроди

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Калина – символ краси та дівочої вроди

Слайд 2

ПЛАН УРОКУ 1. Звіт груп 2. Калина – частина природи. 3. Асоціативний кущ. 4. Передбачення. 5. Слухання казки. 6. Робота з казкою. 7. Складання книжки.

Слайд 3

Калина – символ України. Народ шанує її за пишну вроду та цілющі властивості. Немає такого села, де б за тином чи біля криниці, у лузі чи на березі водойми не росла, не квітла калина рясним білим цвітом навесні, не рум'янила червоними ягідками аж до весни.

Слайд 4

Галина Демченко «Калинка»

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Оберіть з дужок слово, яке вживалося у казці. Звали ту дівчинку __________ . Калинкою (Каринкою, Маринкою, Калинкою) Викопала в гущавині лісу тонісіньке ___________ . (стебельце,деревце, джерельце) стебельце Іде якось шляхом ___________ . (чоловік, перехо- жий, мандрівник) перехожий

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

На нашій планеті росте понад 200 видів калини. Коли в давнину козак вирушав у дорогу, мати напувала його калиновим соком і давала хліб із калиною. Тарас Шевченко дуже любив цю рослину. У “Кобзарі” він вжив слово калина 385 разів.

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна