X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хата моя, біла хата

Завантажити презентацію

Хата моя, біла хата

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Подорож у давню українську хату

Слайд 2

ДЕВІЗ УРОКУ: Думати—швидко, Відповідати—чітко, Працювати—дружно, Запамятовувати—міцно.

Слайд 3

Слайд 4

БЛІЦОПИТУВАННЯ: Як називається наша держава? Хто запам'ятав, скільки областей нараховується в нашій країні? Які області ви запам'ятали? Як називається наша область? / / Що таке Батьківщина і батьківщина? Хто такий “патріот”?

Слайд 5

Як називається наше місто? Назвіть головну вулицю нашого міста. На якій вулиці знаходиться наш комплекс? Як називається річка, яка протікає в нашому місті? Продовж прислів'я: Наша слава-… українська держава. Козацькому роду… нема переводу. Людина без рідної землі як… соловей без гнізда.

Слайд 6

Все для мене тут рідне: Стіни—білі, як сніг, і віконце привітне, І дубовий поріг, і ряденця строкаті, Й рушники на стіні, навіть дим в білій хаті Рідно пахне мені.

Слайд 7

Якими ремеслами займалися українці в давні часи? Із яких матеріалів майстри виготовляли свої вироби? У кого з вас вдома є вироби народних майстрів? Які? Як вони потрапили до вашого дому? * * * * * * * *

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

В ЛІНИВОГО ПІЧ ДО ПЛЕЧЕЙ ПРИСТАНЕ. СКОРОМОВКА На печі, на печі смачні та гарячі пшеничні калачі. Хочеш їсти калачі—не сиди на печі.

Слайд 17

Старовинні хатні речі

Слайд 18

Слайд 19

СВІТЛИЦЯ Покуття Стіл Образи

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Підсумок уроку. Підсумкова бесіда. – Про що йшлося на уроці? – Що нового, цікавого ви дізналися? – Яка зі складових української оселі зацікавила вас найбільше? Чому? – Про що ще ви хотіли б дізнатися?

Слайд 24

Домашнє завдання. Скласти невеличку розповідь про свою домівку, домівку бабусь чи дідусів. Намалювати ілюстрацію до розповіді або підібрати фотографії. Дізнатися, якими народними промислами займалися у вашій родині вдавнину.

Слайд 25

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна