X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біла Церква у середині 1960-х на початку 1980-х років

Завантажити презентацію

Біла Церква у середині 1960-х на початку 1980-х років

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біла Церква у середині 1960-х на початку 1980-х років Підготовила учениця 11-Б класу Юрковська Вікторія

Слайд 2

Символи Білої Церкви Герб Білої Церкви Прапор Білої Церкви

Слайд 3

Біла Церква на карті України Бі ла Це рква — місто в Київській області України, адміністративний центр однойменного району. Розташоване за 80 км на південь відКиєва на річці Рось. Населення міста становить 209 тис. мешканців.

Слайд 4

Довгий час Біла Церква була звичайним провінційним містечком, аж доки в 1972 році тут не побудували промисловий гігант «Білоцерківшину». В 70-х роках бурхливо почало зростати населення міста — за два десятиліття воно збільшилось майже на сто тисяч.

Слайд 5

Потужні підприємства На сході міста розкинувся величезний промисловий вузол. Крім «Росави» тут розташовані заводи гумотехнічних та азбестотехнічних виробів, механічний, шинний № 2, Білоцерківська ТЕЦ та інші підприємства.

Слайд 6

Михайло Тимофійович Митрофанов Ініціативою директора комбінату «Білоцерківшини», було створене базове професійно-технічне училище, вечірній технікум, побудовані дев'яти- і чотирнадцятиповерхові будинки, зводилися школи і дитячі садочки, магазини і Палац культури, комбінат напівфабрикатів,

Слайд 7

база відпочинку «Дубова роща», спортивний клуб «Рось», піонерський табір «Лісова казка», профілакторій «Дубрава», будинок «Юного техніка», відкрилося тролейбусне сполучення, було введено в експлуатацію поліклініку. база відпочинку «Дубова роща», піонерський табір «Лісова казка», будинок «Юного техніка»,

Слайд 8

Населення Населення зменшилося після Другої світової війни. Після будівництва каучукопереробних підприємств ГТВ та 2 заводів Білоцерківшина населення міста зросло. Сучасний масив Леваневського, який прилягає до цих заводів став місцем концентрації близько 60% усіх жителів Білої Церкви.

Слайд 9

Мери Білої Церкви Бровін Микола Юхимович                           1956 - 1960 Палій Іван Корнілович                                  1960 - 1965 Кулеша Олексій Мартинович                       1965 - 1971 Олейнік Михайло Олексійович                    1971 - 1978 Бойко Володимир Олександрович               1978 - 1980 Строколист Іван Сергійович                         1980 – 1984

Слайд 10

Речі Ці речі використовували в повсякдевному житті майже кожний білоцерківчанин.

Слайд 11

Транспорт Білоцерківський тролейбус — один із видів громадського транспорту Білої Церкви. Тролейбусний рух відкрито 11 березня 1980 року. У 1986 р. було відкрито рух на маршруті № 2. Зараз працює п'ять маршрутів.

Слайд 12

Дефіцит Дефіци т (лат. deficit — «не вистачає») Дефіцит засвідчує про розбіжність між попитом та пропозицією та відсутність урівноважуючої ціни.

Слайд 13

Шкільна форма Шкільні форми були коричневого кольору у дівчаток це сарафан і фартушок(на свята вдягали білі фартушки),а в хлопчиків костюм.

Слайд 14

Документи і гроші Тогочасні найбільш використовані гроші.Якими користувалися іще мої бабусі та дідусі. Документи які засвітчували громодянство СРСР. На тей час мешкати в такій державі було почесно.

Слайд 15

Кримінал Після розпаду СРСР місто перетворилося на один з кримінальних центрів України. "Бандитське місто”. Чому це сталося? Найвірогідніше - це боротьба за гроші, пов'язані з "Білоцерківшиною", в яку вступали навіть вихідці із Чечні.

Слайд 16

Тодішня площа Леніна (зараз Торгова площа) у 70-х роках XX століття, по центру старий пам'ятник Леніну та вулиця Карла Маркса, праворуч —Готель «Київ»

Слайд 17

Визначні пам’ятки архітектури В центрі міста розташовано найвизначніші пам'ятки: Преображенський собор, Микільську церкву, костьол Івана Хрестителя, торгові ряди, або БРУМ.  Преображенський Собор. Микільську церкву Костьол Св.Іоана Хрестителя

Слайд 18

БРУМ Неподалік від центру розмістився головний ринок міста. Він величезний, але працює лише у вихідні та четвер - це данина традиції. Покупці - переважно жителі численних навколишніх сіл.

Слайд 19

Сучасна Біла Церква

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна