X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День Соборності України

Завантажити презентацію

День Соборності України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема День Соборності України

Слайд 2

День Соборності України Свято України, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Слайд 3

День Соборності України Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України»

Слайд 4

День Соборності України Протягом віків практичним втіленням ідеї соборності займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик.

Слайд 5

День Соборності України В результаті ухвалення ІІІ Універсалу Української Центральної Ради 7 листопада 1917 р. була проголошена Українська Народна Республіка, до складу якої увійшло 9 українських губерній.

Слайд 6

День Соборності України 19 жовтня 1917 року було проголошено утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Слайд 7

День Соборності України «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна — в одну Велику Україну…», — пролунало 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

Слайд 8

День Соборності України 22 січня 1919 року день видався погідний та гарний, з легким морозом. Київ був прикрашений національними синьо-жовтими прапорами, гербами.

Слайд 9

День Соборності України На масовому вічі посол Західноукраїнської Народної Республіки Л. Цегельський передав грамоту Національної Ради „Про об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Великою Східною Україною” голові Директорії В. Винниченку.

Слайд 10

Великий Герб України – складається з трьох основних частин: Тризуба, Герба Війська Запорізького (праворуч) і Герба Королівства Галичини і Лодомерії (ліворуч). Тим самим символізується соборність України, коли національний символ (Тризуб) об’єднує і Захід (Галицький Лев), і Схід (Козак-Запорожець). День Соборності України

Слайд 11

День Соборності України В.Переяславець Дзвони в Україні Задзвонили срібні дзвони в Україні, Аж по світі по широкім стало чути: "Зустрічайте Воскресіння день! Віднині Навік-віки Україні вільній бути!" Зашумів відвічний Київ прапорами, Розлилась народу повідь по Подолі, На майдані, на Софійськім, з корогвами Зустрічала Україна свято волі. Україно, нездоланна вища Мати Володимира, Богдана і Тараса. Бог тобі призначив жити, не вмирати, Бути світові як захист і окраса.

Слайд 12

День Соборності України Сьогодні Україна суверенна

Слайд 13

День Соборності України Україна мальовнича

Слайд 14

День Соборності України Україна самобутня

Слайд 15

День Соборності України Україна сонячна

Слайд 16

День Соборності України Україна квітуча

Слайд 17

День Соборності України Україна весела

Слайд 18

День Соборності України Україна талановита

Слайд 19

День Соборності України Це моя Україна – моя Батьківщина

Слайд 20

Підсумок День Соборності України є одним із найбільших державних свят нашої держави.

Слайд 21

ДЖЕРЕЛА Wikipedia.com Geo.com.ua http://ru.wikipedia.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна