X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відкриття європейців

Завантажити презентацію

Відкриття європейців

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відкриття європейців

Слайд 2

План : 1.Причини та передумови Великих географічних відкриттів . 2.Початок і перебіг основних відкриттів. 3.Перша навколосвітня подорож . 4.Доколумбові цивілізації Америки та народи Африки .

Слайд 3

Великі географічні відкриття : ХристофорКолумб – відкрив Америку . 2.АмерігоВеспуччі– здійснив дві подорожі до Південної Америки. 3.ВаскодаГамма – відкрив морськийшлях в Індію . 4.Фернандо Магеллан – здійснив першу кругосвітню подорож .

Слайд 4

1.Забагато товару в Європі . 2.Мало коштовного каміння. 3.Зростає попит на прянощі. 4.Контролювання торгових шляхів . Причини географічних відкриттів :

Слайд 5

Передумови географічних відкриттів : 1.Здобутки в галузі мореплавства . 2.Глибокі географічні знання . 3.Вигідне географічне положення .

Слайд 6

У 1501-1502 рр. відкрито новий материк .

Слайд 7

1498 Відкритий морський шлях в Індію.

Слайд 8

Перша навколосвітня подорож ( 20 вересня 1519 р - 6 вересня 1522 )

Слайд 9

6 вересня 1522 «Вікторія» повернулася до Європи і увійшла в гирло Гвадалквівіра, маючи на борту лише 18 іспанців, що залишилися з команди в 265 осіб.    Так закінчилося видатне для того часу перше навколосвітнє плавання, що тривало три роки. Вперше обійшовши навколо земної кулі, експедиція довела своїм плаванням, що Земля дійсно має форму кулі. 

Слайд 10

Доколумбові цивілізації :

Слайд 11

Ацте ки — найбільший народ американських індіанців Мексики, що прийшов у центральну частину країни з півночі в 12 столітті. Інша автентична назва ацтеків — мешіка. Вважається, що в 1325 вони почали будувати свою столицю — Теночтітлан (на місці сучасного Мехіко). Теночтітлан поступово став столицею імперії, яка розкинулася далеко за межі Мексиканської долини.

Слайд 12

Ма йя — одна з цивілізацій Месоамерики, що відома своєю розвиненою писемністю, вражаючими досягненнями в архітектурі, мистецтві, астрономії та математиці. Попри поширені хибні уявлення, народ майя нікуди не зник, мільйони індіанців майя продовжують жити на тих самих територіях, де тисячу років тому мешкали їхні предки.

Слайд 13

Чи бча— група індіанських племен, споріднених за мовою та культурою, поширених у Колумбії та Панамі. «Муїска» означає «чоловік» або «людина».Чисельність — 260 тис. осіб.

Слайд 14

І нки — правлячий клан народу кечуа, що мешкав на території сучасного Перу і створив велику централізовану імперію зі столицею у місті Куско в Андах.

Слайд 15

Виконала учениця 8-В класу : Зуйко Тетяна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія