X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Уїнстон Черчилль"

Завантажити презентацію

"Уїнстон Черчилль"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Уїнстон Черчилль Підготувала: Кошина Анна, учениця 11-А класу

Слайд 2

Уїнстон Черчилль (30 листопада 1874 р. — 24 січня 1965р.) державний діяч Великобританії; прем'єр-міністр (1940—1945,1951—1955); один із лідерів антигітлерівської коаліції, який зробив значний внесок у розгром гітлерівської Німеччини.

Слайд 3

аристократичне походження; служба в армії, військові експедиції в Індію і Судан; під час англо-бурської війни 1899—1902 pp. потрапив у полон як військовий кореспондент, звідки здійснив зухвалу втечу.

Слайд 4

Черчилль під час англо-бурської війни

Слайд 5

10 травня 1940 року, коли німецькі танкові армади вторглися у Францію та Бельгію, Черчилль замінив Чемберлена на посаді британського прем'єра. брав участь у численних міжнародних конференціях, у переговорах і переписці з керівниками США і СРСР. у серпні 1942 і жовтні 1944 р. він зустрічався в Москві зі Сталіним; неодноразово перетинав Атлантику для зустрічей з Ф. Рузвельтом. брав активну участь в доленосних Тегеранській конференції 1943 р. і Кримській конференції 1945 p., а також у післявоєнній Потсдамській конференції 1945 р. 8 травня саме Черчилль сповістив співвітчизникам про повну беззастережну капітуляцію Німеччини. Друга світова війна

Слайд 6

5 березня 1946 р. у Фултоні (штат Міссурі, США) Черчилль закликав західні демократії до єднання перед загрозою з боку СРСР і світового комунізму, до створення «братської асоціації народів, які розмовляють англійською мовою». Незабаром після повторного обрання його прем'єр-міністром (жовтень 1951 p.), Черчілль, тверезо оцінивши нове співвідношення сил між Сходом і Заходом в ядерних озброєннях, став висловлювати сумніви щодо доцільності тиску на СРСР.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія