X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Понтій Пілат"

Завантажити презентацію

"Понтій Пілат"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентация на тему: Понтий Пилат и Иешуа Га-Ноцри -Что такое истина?

Слайд 2

Прокуратор Іудей - людина, в руках якого владу над усією Палестиною та його жителями, людина вельми жорстокий, той самий, хто засудив до страти Ісуса Христа - Ієшуа Га-Ноцрі. Проте ж Пилат вважав, що Ієшуа потрібно було виправдати, в честь свята Пасхи, але цього не сталося, Ієшуа був розп'ятий, а прокуратор навічно повяз в муках пекла" - муки совісті. Під час страти Ієшуа був небагатослівний і сказав лише "серед людських вад одним з найголовніших - боягузтво". Пилат побоявся за свою кар'єру, за владу, а як відомо страх робить людей сліпим знаряддям злої волі. "У білому плащі з кривавим підбивкою, човгаючою кавалерійської ходою, рано вранці чотирнадцятого числа весняного місяця нісана в криту колонаду між двома крилами палацу Ірода Великого вийшов прокуратор Іудей Понтій Пілат."

Слайд 3

Прокуратор - це той чоловік, який визначає подальшу долю винних або обумовлених у тих чи інших злочинах людей. Іншими словами - "Вершитель правосуддя". Бере на себе досить велику відповідальність і, як відомо, чим більше влада тим більше відповідальність. Понтій Пілат цієї відповідальності не боявся. -Це мене звеш добрим чоловіком? Ти помиляєшся. В Ершалаиме все шепочуть про мене, що я люте чудовисько, і це абсолютно вірно.

Слайд 4

Понтій Пілат здається глибоко нещасною людиною, життя якого єдина відрада - його собака. Нестерпні головні болі, змушують думати про суїцид, терзають його як фізично, так і морально: "Отрути мені, отрути..." Але він свої муки не показує нікому, лише арештант Га-Ноцрі їх розгледів. “О боги, боги, за що ви караєте мене?... Та немає сумнівів, це вона, знову вона, непереможна, жахлива хвороба... гемікранія".

Слайд 5

В такому стані Понтій Пілат взяв Ієшуа Га-Ноцрі, який був звинувачений у змові: "зруйнувати ершалаимский храм" Сам Пілат розумів, що цієї людини не можна засуджувати. Він шукав вигоду для себе і за те, що Ієшуа визволив його від головного болю, хотів виправдати і взяти в своє оточення. “-Отже ти лікар? - Ні, ні, - жваво відповів арештант, повір мені я не лікар".

Слайд 6

Ієшуа Га-Ноцрі - жебрак бродяга, "добрий філософ", як його називав Понтій Пілат, що символізує образ Ісуса в романі. Він єдиний, хто відчув біль прокуратора, біль фізичну і духовну. Ієшуа символізує Бога, "те, що не має гріха духовного", те, яким повинен бути чоловік. Він вважає, що злих людей на світі немає, є нещасливі. Однак про нього сказати не можна, навіть будучи відданим Ієшуа не розчарувався в людях. Він знає, що лише шляхом прощення можна зблизитися з Богом. - "Добрі люди" ти всіх так називаєш? - Всіх, злих людей немає на світі."

Слайд 7

Однак Пілат все ж виносить ганебний для нього вирок. Він збрехав сам собі через страх втратити владу, і пішов на цей легкодуха вчинок. Однак шанс врятувати Ієшуа у Пилата, був і він їм намагався скористатися, але Синедріон, знову ж побоявшись незвичайного арештанта і його слів, звільняє Вар-равана, який звичайний злочинець і не таїть у собі прихованої загрози, чого не могли сказати про Ієшуа.

Слайд 8

"...а коли спить, то бачить одне й те саме - місячну дорогу, і хоче піти за нею і розмовляти з арештантом Га-Ноцрі, тому що, як він стверджує, він чогось недоговорив, тоді, давно, чотирнадцятого числа весняного місяця нісана" Каяття... Те, чого нас вчить Біблія. Те, що повинен зробити кожен з самого початку, щоб спокутувати свій гріх і провину. Понтій Пілат зробив жахливий гріх, який важко спокутувати, тому що людське життя не можна повернути. Проте ж, щире каяття врятувало її душу. Не одразу, а лише через майже 2000 років. Але ці роки для нього були дуже болісні, Пілат провів їх з головним болем, під назвою «муки совісті».

Слайд 9

"Цей герой пішов у безодню, пішов безповоротно, прощений в ніч на неділю син короля-звіздаря, жорстокий п'ятий прокуратор Іудеї вершник Понтій Пілат". Про що прокуратор Іудеї розмовляв з Ієшуа ми не знаємо і навряд чи коли-небудь дізнаємося. Можемо лише здогадуватися, але особисто ми впевнені, що Ієшуа пробачив Пілата, адже він - втілення Бога, а Бог є любов і прощення.

Слайд 10

Спасибі за увагу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія