X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Палеоліт

Завантажити презентацію

Палеоліт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАЛЕОЛІТ

Слайд 2

ІСТОРІЯ Палеолі т (від грец. παλαιός — давній і грец. λίθος — камінь) — давня кам'яна доба, найдавніший період людського суспільства. Щодо тривалості палеоліту є різні думки (від 3 млн до 100—150 тис. років тому). Кінець палеоліту датується близько 13 тис. років тому (12 000 — 10 000 років до Р. Х.). .

Слайд 3

ІСТОРІЯ Давня кам'яна доба — час життя класичного неандертальця. Європа, Середня Азія і Африка були місцями поширення неандертальців. Антропологічно вони були подібними до сучасної людини кроманьйонця.

Слайд 4

ІСТОРІЯ Тільки в Європі так званий «класичний» неандерталець мав антропологічні відмінності. Неандертальці зникли в 27 000 роках до Р. Х. внаслідок холодів (можливо, ворожнечі з кроманьйонцями, які прибули з Азії в Європу приблизно за 40 тис. років до Різдва Христового). Після 27 тисячоліття до Р. Х. зустрічається тільки сучасна людина кроманьйонець

Слайд 5

Слайд 6

ПАЛЕОЛІТ ДІЛИТЬСЯ НА ТРИ ДОБИ: 1)Ранній палеоліт (2 500 000 до Р. Х. — 120 000 до Р. Х. , приблизно): Це був час сокири. Людина цієї доби названа антропологами Хомо Хабіліс (Homo habilis) і Хомо Еректус (Homo erectus). 2)Середній палеоліт (300 000 до Р. Х. — 30 000 до РХ , приблизно): Вироблені крем'яні знаряддя. Час кремезних, низькорослих неандертальців. 3) Пізній палеоліт (30 000 до Р. Х. — 10 000 до Р. Х. , приблизно): Людина цієї доби названа кроманьйонець, або сучасна людина.

Слайд 7

МИСТЕЦТВО ПАЛЕОЛІТУ Верхній палеоліт знаменний ще і тим, що це час народження мистецтва. Його поява була величезним прогресом у пізнавальній діяльності людей, осмисленні навколишнього світу. Мистецтво зміцнювало соціальні зв'язки, допомагало формуванню первісної общини, ставало засобом передачі досвіду від покоління до покоління.

Слайд 8

КАМ’ЯНИЙ ВІК

Слайд 9

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія