X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ООН

Завантажити презентацію

ООН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація Об’єднаних Націй(ООН) Всесвітньо міжнародне об’єднання

Слайд 2

Метою ООН є підтримання та зміцнення миру, безпеки і розвитку співробітництва між державами.

Слайд 3

Розроблений на конференції в Думбартон-Оксі (США) в 1944р. представниками СРСР, США, Великобританії та Китаю. Підписаний 26 червня 1945р. державами-учасницями Сан-Францісской конференції. До складу організації увійшло 200 держав. Головні принципи статуту: суверенна рівність усіх держав вирішення суперечок ТІЛЬКИ мирними способами невтручання ООН у внутрішні справи всіх держав і т.д.

Слайд 4

Генеральна Асамблея ООН Рада Безпеки Економічна і Соціальна Рада Рада по опіці Міжнародний Суд Секретаріат

Слайд 5

Штаб-квартира ООН знаходиться в Нью-Йорку Офіційними мовами організації є англійська, іспанська, китайська, російська та французька З 1 січня 1997р. Ген.сек.-му був К.Аннан (Гана)

Слайд 6

Історія створення Після невдалих спроб та рішень Ліги Націй (1919–1946), до якої принципово не приєднувалися Сполучені Штати Америки, в 1945 році була створена Організація Об'єднаних Націй для підтримки міжнародного миру і розвитку співробітництва у вирішенні міжнародних проблем економічного, соціального та гуманітарного характеру. Перші задуми та конкретний план для нової всесвітньої організації було підготовлено під егідою Державного департаменту США у 1939 році. А Франклін Д. Рузвельт тоді вперше ввів поняття «Організація Об'єднаних Націй» як термін для позначення союзних країн. Цей термін був вперше офіційно використаний 1 січня 1942 Організація Об'єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п'ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР,Великобританією і Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут.

Слайд 7

Членство в ООН Членами ООН можуть бути всі миролюбні держави, які беруть на себе зобов'язання дотримуватися статуту і, на думку ООН, можуть і прагнуть ці зобов'язання виконувати. Нових членів приймає Генеральна Асамблея за рекомендацією Ради Безпеки.

Слайд 8

Україна в ООН Україна в числі перших пiдписала Статут i увiйшла в групу з 51 держави-засновниці ООН. Пiсля проголошення незалежностi України участь у дiяльностi Органiзацiї Об'єднаних Нацiй було визначено одним з прiоритетних напрямiв зовнiшньої полiтики нашої держави. Як одна з держав-засновниць ООН, Україна неухильно дотримується цiлей та принципiв Статуту Органiзацiї, робить суттєвий вклад у її дiяльнiсть у сферах пiдтримання мiжнародного миру та безпеки, роззброєння, економiчного та соцiального розвитку, захисту прав людини, змiцнення мiжнародного права тощо.

Слайд 9

Виконав учень 10 б класу Колодій Максим

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія