X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мустафа Кемаль Ататюрк

Завантажити презентацію

Мустафа Кемаль Ататюрк

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Панамериканське шосе – дорога через три Америки Підготував: Галицький Данило 10-А

Слайд 2

Панамериканське шосе — мережа доріг, з’єднуючих США і Канаду з країнами Латинської Америки, загальна протяжність яких складає близько 48 тис. км.

Слайд 3

Північна частина шосе Офіційно автомагістраль бере початок поблизу кордону США і Мексики, в мексиканському містечку Нуево-Ларедо. Але фактично основна частина Панамериканського шосе починається значно північніше: на Аляскі в Північній Америці, в поселенні нафтовиків Прадхо-Бей, біля однойменного газонафтового родовища.

Слайд 4

ПІВДЕННА ЧАСТИНА Після паромної переправи в Південній Америці магістраль проходить по території Колумбії, через гірські ланцюги Анд і долину річки Каука, перетинає території Венесуели і Еквадора. Із Боготи ( столиця Колумбії) відходить розмежування на Каракас ( столиця Венесуели).

Слайд 5

Обидві частини шосе були побудовані під час II Світової війни, щоб убезпечити портові склади від нападів німецьких підводних човнів і безперешкодно здійснювати термінові перевезення вантажів.

Слайд 6

Шосе увійшло в «Книгу рекордів Гіннесса», як найдовша автомобільна траса в світі, хоча проїхати по ній «одним махом» не можна. Справа в тому, що в мережі автодоріг є непроїзджа ділянка завдовжки 87 км, так званий «Дар‘єнський пропуск», який знаходиться на кордоні Панами і Колумбії. На звичайному автотранспорті проїзд по цій болотистій ділянці, покритій непрохідними джунглями, просто неможливий.

Слайд 7

На всьому своєму шляху магістраль проходить через різні природні регіони: холодні гірські перевали, льодовики, річкові долини і тропічні ліси. Деякі ділянки траси прохідні тільки в сухий сезон.

Слайд 8

Це унікальне шосе перетинає 17 континентальних країн, 4 кліматичні і вегетаційні зони і 6 часових поясів. На окремих напрямках будівництво дороги продовжується по цей день.

Слайд 9

ДАР’ЄНСЬКИЙ ПРОПУСК На границі Панами і Колумбії є ділянка сельви, яку на звичайному автомобілі не проїхати — це «Дар’єнський пропуск» протяжністю 87 км і довжиною понад 160 км. Ці 160 км розкинулися в важкодоступних місцях, які до того ж є національними парками двох вказаних країн.

Слайд 10

Якщо не враховувати «Дар’єнський пропуск», то автомагістраль об’єднує в єдину систему мережі автомагістралей обох Америк.

Слайд 11

Дар‘єнський пропуск – це територія не освоєних боліт, лісів і гір, які є справді небезпечними. Через ландшафтні особливості проложення траси в цій місцевості – діло практично неможливе: джунглі на деяких ділянках представляють собою непрохідні заболочені зарослі.

Слайд 12

Якщо б не невеликий нюанс у вигляді «Дар’єнського пропуску», можна було б сказати, що Панамериканська траса з’єднала національні мережі магістралей континентальних країн Америки в єдине ціле.

Слайд 13

Унікальна автомобільна траса вважається найдовшою дорогою на планеті, протяжність якої становить понад 45 тис. км, що перевищує довжину екватора Землі (40076 км) .

Слайд 14

Враховуючи величезне стратегічне значення Панамамериканського шосе, особливо в районах, що примикають до Карибського моря і Тихого океану, на території країн Центральної Америки і північно-східної частини Колумбії, США форсують закінчення будівництва Панамамериканського шосе, надавши Панамі і Колумбії заїм в 100 млн. доларів. Висновок

Слайд 15

Панамамериканське шосе має велике значення для туризму і освоєння обширних територій в тропічних областях, багатих природними ресурсами.

Слайд 16

Проектується будівництво одного з найбільших відгалужень Панамамериканського шосе— «Карретера мархиналь боліварьяна де сельва» («Дорога на кордоні сельви»), яке пройде по території Болівії, Перу, Еквадора і Колумбії.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія