X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кімерія і Скіфія

Завантажити презентацію

Кімерія і Скіфія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КІМЕРІЯ ТА СКІФІЯ Підготував учитель історії Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великописарівської райради Сумської області Ісайкін Микола Леонідович

Слайд 2

Перший народ на наших землях, назва якого відома

Слайд 3

Першим про кімерійців написав легендарний грецький поет Гомер (VIII ст. до н. е) в "Одіссеї", зокрема в епізоді про шлях Одіссея з острова Ея (XI: 12—19): "Зайшло сонце та вкрилися темрявою усі шляхи, а корабель наш дістався до меж глибокого Океану. Там народ та місто людей кіммерійських, огорнені млою та хмарами".

Слайд 4

Кімерійці – перше плем’я на території сучасної України, про яке ми знаємо не лише з археологічних джерел і яке відомо за назвою. Кімерійці згадуються античними грецькими авторами, зокрема Гомером та Геродотом, а також у ассирійських текстах.

Слайд 5

“Дивні дояри кобилиць та молокоїди” Гомер

Слайд 6

Археологічні свідчення

Слайд 7

Набір озброєння кімерійців складався з лука та стріл, виготовлених з бронзи і рідше — із заліза та кістки, залізного меча (іноді завдовшки до 1 м) чи кинджала, списа з масивним залізним вістрям. Воїнські аксесуари доповнював кам'яний точильний брусок — оселок.

Слайд 8

Народ курганів

Слайд 9

Кожен з них – кінний лучник. Геродот

Слайд 10

Заняття скіфів

Слайд 11

Війна – “благородне” заняття скіфів

Слайд 12

Скарби скіфських курганів

Слайд 13

Скіфські “баби”

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія