X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історики

Завантажити презентацію

Історики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історики

Слайд 2

Давній Єгипет В Єгипті дробами оперували ще 4000 років тому. Про свідчать такі документи: Єгипетський математичний шкіряний звиток Московський математичний папірус - довжина складає 5,40 м, а його ширина від 4 до 7 см. (Він бул складений біля 1850 до н. е.) Деревяна табличка Ахміма папірус Ахмеса - звиток довжиною 5,25 м. і шириною 33 см. (біля 1650 до н. е )

Слайд 3

Стародавня Греція У стародавній Греції звичайні дроби були відомі. Понад 2,5 тисячі років тому греки вміли виконувати арифметичні дії з звичайними дробами. Вони користувались і одиничними дробами, і дробами загального виду.

Слайд 4

Китай У Давньому Китаї користувались десятковою системою числення. При записі чисел користувалися цифрами у формі ієрогліфів. Приблизно у ІІ ст. н.е. було складено трактат «Матепматика в дев’яти книгах». Ця книга була призначена для землемірів, техніків і рахівників і містила виклад правил дій над дробами.

Слайд 5

Русь У стародавній Русі дроби називали частками, а згодом ламаними числами. Окремі дроби мали спеціальні назви. Наприклад, - треть, - півтреть, - п’ятина, - десятина, тощо.

Слайд 6

Запис дробів за допомогою риски став загальноприйнятим з ХVІ ст.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Всесвітня історія