X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дуайт Ейзенхауер

Завантажити презентацію

Дуайт Ейзенхауер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дуайт Ейзенхауер Підготував: учень 11-Б класу, Сквирського ліцею Гальчинський Сергій

Слайд 2

Дуайт Ейзенхауер народився в місті Денісон, штат Техас, в сім'ї Девіда Ейзенхауера і Айди Елізабет Ейзенхауер. У 1891 р. його батьки разом з ним переїхали в місто Абилін, штат Канзас, у пошуках роботи. Ейзенхауер закінчив середню школу в 1909 р. і після цього вчився у військовій академії Вест-Пойнт з 1911 по 1915 рік.

Слайд 3

Військова кар’єра Ейзенхауер служив у піхоті до 1918 в різних військових таборах в Техасі і Джорджії. З 1922 до 1924 Ейзенхауер служив у Зоні Панамського каналу під проводом генерала Фокса Коннера. З 1933 по 1935 рік працював помічником начальника штабу армії генерала Макартура. З 1939 до 1941 року Ейзенхауер перебував на низці штабних посад у Вашингтоні, Каліфорнії та Техасі. З березня по грудень 1941 року був начальником штабу 3-ої армії у Форті Сема Х'юстона в Техасі, після чого получив звання полковника.

Слайд 4

В грудні 1941 року США вступають у Другу Світову війну. Спочатку Ейзенхауэр займав головні посади у відділі військового і оперативного планування в штабі армії, на чолі з генералом Джорджем Маршаллом. З листопада 1942 по жовтень 1943 року він командував силами союзників при наступі у Східній Африці, Сицилії й Італії. Після Тегеранської конференциії був відкритий другий фронт, і Эйзенхауэр стає Верховним головнокомандувачем экспедиційними силами. Він командував англо-американськими силами при виході військ в Нормандії 6 червня 1944 року. В грудні присвячено звання генерала армії. Кавалер радянського ордену «Перемога» (1945).

Слайд 5

Ейзенхауер відклав зниження податків до того часу, коли буде краще збалансований бюджет. Ейзенхауер запропонував скоротити витрати бюджету (перш за все військові витрати) на 10 млрд. дол. За ініціативою Президента був підготовлений і прийнятий в квітні 1956 р. закон «Інтерстейт хайвей акт». (Програму суспільних робіт. Історики визнають, що програма будівництва шосейних доріг і автомагістралей була однією з найбільших програм суспільних робіт в середині ХХ століття) Уряд схвалив план будівництва державного житла -140 тис. будинків за п'ять років. В результаті прийнятих заходів в 1955 р. спад в економіці був здоланий, з'явилося пожвавлення економічного життя. Вісім років правління Президента Д.Ейзенхауера історики оцінюють в цілому позитивно як період світу і економічного зростання. Внутрішня політика Д.Ейзенхауер був помірним республіканцем. Він був консервативним політиком у вирішенні економічних проблем і ліберальним діячем в питаннях соціальної політики і прав людини.

Слайд 6

Зовнішня політика У липні 1953 р. було заключено перемир'я в Кореї. Був катигорично проти застосування атомної та ядерної зброї. У серпні 1955 р. Президент Д.Ейзенхауер сказав лідерові СРСР Хрущеву: «Ви знаєте, що ми маємо досить зброї, щоб зруйнувати всю північну півкулю лише в результаті радіоактивного випромінювання і опадів» Д.Ейзенхауер запропонував проведення роззброєння обох сторін при ефективній взаємній інспекції. Проте пропозиція була відторгнута. Провал переговорів в Женеві означав продовження холодної війни між США і СРСР. Уряд США прийняв план: для подолання відставання: вивести на орбіту Землі сателіт США через 4 місяці. Д.Ейзенхауер заявляв в цей час, що «безпека важливіша, ніж збалансований бюджет». З1 січня 1958 р. в США був успішно запущений на орбіту Землі перший штучний сателіт вагою в З1 фунт. Д.Ейзенхауер правив країною вісім років в умовах світу і відносного процвітання. Йому удавалося долати локальні і регіональні військові конфлікти в основному шляхом дипломатичних переговорів.

Слайд 7

Після закінчення президенства він віддалився на свою ферму в Геттісбурге, Пенсільванія і помер через 8 років, у віці сімдесяти восьми.

Слайд 8

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія