X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Беніто Муссоліні

Завантажити презентацію

Беніто Муссоліні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рівненський професійний ліцей Підготувала Студентка групи №8 Рівненського професійного ліцею Шокрута Євгенія

Слайд 2

Зміст: Історія Досягнення минулого Професії Група №8 сьогодення

Слайд 3

Історія! У промисловому районі міста, в якому поєднались і праця людей, і злети розуму, і життя молодих сердець, розташований Рівненський професійний ліцей. Цей заклад є найстаршим закладом, в якому готують спеціалістів металообробного профілю. Для підготовки кваліфікованих робітників даного профілю наказом № 18 Державного комітету Ради Міністрів УРСР з професійно-технічної освіти від 04 квітня 1966 року № 206 було створено технічне училище № 4, підпорядковане Львівському міжобласному управлінню професійно-технічної освіти. Навчальні кабінети та майстерні були розміщені в пристосованих приміщеннях по вул. Правди.

Слайд 4

Давні досягнення В 1990 році ПТУ-11 зайняло відразу три перших місця на Всеукраїнській виставці організованій на базі Республіканської станції юних техніків. За час своєї діяльності навчальний заклад із своїх стін випустив більше 23 тисяч кваліфікованих робітників.

Слайд 5

Сьогодення Рівненський професійний ліцей був і залишається флагманом професійно-технічної освіти Рівненської області. За останні роки не тільки професії, які існують в ліцеї десятиліттями користуються популярністю серед випускників, але і ті, які з’явилися в останнє десятиліття забезпечують високий рівень професійної підготовки кваліфікованих робітників. Про що свідчать результати всеукраїнських та обласних конкурсів фахової майстерності.

Слайд 6

Професії молодих професіоналів: Верстатник широкого профілю ХАРАКТЕР РОБОТИ: Верстатник широкого профілю керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Основний зміст його роботи – обробка металу різними способами.

Слайд 7

Слюсар з ремонту автомобілів: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Предметом праці слюсаря з ремонту автомобілів є автомашини, її агрегати, системи, механізми, окремі його прилади, а також їх частини і деталі. Основні операції: розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробовування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок.

Слайд 8

Водій автотранспортних засобів: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Керує транспортними засобами різного призначення, перевозить вантажі та людей. Перед виїздом з гаражу перевіряє справність механізмів машини. Виконує роботи щоденного технічного обслуговування автомобіля.

Слайд 9

Електромонтер з ремонту електроустаткування: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування обслуговує силові і освітлювальні установки, здійснює перевірку, розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, підключення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, регулярний нагляд за його роботою. Він виявляє вузли, де виникло замикання, здійснює вимкнення цих вузлів із мережі, розбирання, заміну, складання і вмикання установки.

Слайд 10

Електрогазозварювальник: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі.

Слайд 11

Оператор з обробки інформації та програмного забеспечення: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Професія оператора комп’ютерної верстки охоплює весь спектр видавничої справи, комп’ютерного дизайну та поліграфічних послуг. Професія оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин охоплює всі сфери професійної діяльності, де необхідна обробка інформації за допомогою комп’ютера.

Слайд 12

Перукар. Манікюрник. Візажист: ХАРАКТЕР РОБОТИ: Цей фах чудовий тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не тільки людям, а й сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Професія перукаря – це мистецтво, яке допомагає реалізувати свій потенціал.

Слайд 13

Група №8 це дещо незвичайне

Слайд 14

Ліцей не лише навчання – це сім’я

Слайд 15

Тут розвиваєшся не лише за професією))) Нас підтримають в усіх начинаннях!

Слайд 16

Сучасні студенти – мають колосальну підтримку перед важливими заходами)))

Слайд 17

Ми разом не тільки на парах)))

Слайд 18

Кожного разу щось нове

Слайд 19

Ми розвиваємось тоді коли в нас вірять!

Слайд 20

Висновок: Студенство найкраща пора ми дякуєм вам за підтримку!!! Пока в нас є ваша віра Ми будемо іти вперед

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія