Юні дослідники
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
“Найвишуканіше чудо природи” Виконали учні 9 класу Вінницької СЗОШ №18 Бакатий Андрій Гуц Тетяна Швець Оксана
Ми юні дослідники, веселі хлопята та гарні дівчата, які полюбляють експериментувати Одного разу ми гуляли по місту та побачили як малеча пускала мильні бульбашки. Нам стало цікаво чому бульбашки мають сферичну форму і чому вони переливаються всіма барвами веселки Ми вирішили перевірити, яка реакція мильних бульбашок на зміну температури та чи існує райдуга на мильних бульбашках Ми організували дивовижне “ Шоу мильних бульбашок “ на яке запросили дирекцію школи, вчителів, батьків та бульбашкоолога, шоумена.
Як ми це робили: Виміряли радіус каркаса та густину мильного розчину; Вияснили залежність коефіцієнта поверхневого натягу від густини речовини; За допомогою фізичних формул і математичних обрахунків визначили різницю ходу світлових променів та переконались, що не всі мильні бульбашки мають райдужне забарвлення;
А також: Проводили експеримент в умовах різкої зміни температур (з холоду в тепло і навпаки). Переконалися в змінах, які відбуваються з мильною бульбашкою на морозі.
Ось, що в нас вийшло: густина речовини (кг/м3 ) 2255 125 225 235 245 250 265 Залежність коефіціента поверхневого натягу від густини речовини
Ми дізнались: Що в залежності від температури бульбашка може змінювати свої геометричні розміри. Мильна бульбашка має райдужне забарвлення завдяки фізичному явищу - інтерференції.
Я.И. Перельман. Цікава фізика. Книга 1. С.Ф. Покровський. Досліди і спостереження в домашніх|хатніх| завданнях|задаваннях| по фізиці. А.В. Перишкин. Фізика 9 клас. Internet: Сh.l.kiev.ua./bibliograf/fizika/02/htm www. rambler.ru; www. aport.ru; www. meta-ukraine.com; www.search.kiev.ua; www.edu.vn.ua; www.ref.com.ua. Друковані видання:
Схожі презентації
Категорії