X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДОСЛІДНИКИ

Завантажити презентацію

ДОСЛІДНИКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДОСЛІДНИКИ Наша група отримала завдання дослідити кулю. І ось про що ми дізнались... Ми беремо участь у проекті “ Початкові відомості стереометрії” Ми це: 1. Гаращенко Юра 2. Назаренко Вікторія 3. Наталенко Олена 4. Рижак Віктор

Слайд 2

Кулею називається тіло, що складається з усіх точок простору, відстань від яких до даної точки не перевищує заданої. Ця точка - центр кулі. Радіус - задана відстань. Поверхня кулі називається сферою.

Слайд 3

Якщо площина перетинає сферу, то лінія перетину має форму кола

Слайд 4

Сфера має найменшу площу поверхні для даного об’єму

Слайд 5

Куля з нанесеним на її поверхню картографічним зображенням Землі називається глобусом. Це найбільш точне зображення земної поверхні.

Слайд 6

Повітряна куля (аеростат) - літальний апарат легший за повітря. Піднімальна сила створюється вміщеним в оболочку газом, густина якого менша за густину повітря. Винайшли аеростат французи – брати Монгольф’є.

Слайд 7

Сонячна система У Сонячній системі п’ять величезних водно – гелієвих куль: Сонце, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун САТУРН і його супутники ЮПІТЕР

Слайд 8

СОНЯЧНА СИСТЕМА

Слайд 9

Зорі –це газові кулі. Сузір’я Тільця

Слайд 10

Місяць Місяць – супутник Землі, що має форму кулі.

Слайд 11

Цитрусові Лимони Грейпфрути Мандарини Апельсини Цитрусові відомі своїми дуже соковитими, великими плодами, які утворюють на дереві грона із десятка тісно притиснутих один до одного куль..

Слайд 12

Виноград

Слайд 13

ПОРІЧКИ

Слайд 14

М’ячик у руках хлопчика має форму кулі.

Слайд 15

М’яч має форму кулі Баскетбол Футбол Волейбол

Слайд 16

Теніс Регулярні заняття тенісом розвивають спритність, реакцію, витривалість, координацію рухів і силу. У даний час теніс одна із найпопулярніших ігор у світі. У деяких країнах теніс включено до програми шкільних занять з фізичної підготовки. Тенісний м’яч має форму кулі

Слайд 17

ВОЛЬВОКС – колоніальна прісноводна зелена водоросль. Колонія має вигляд пустої кулі (діаметром не більше 3 мм), поверхня якої утворена клітинами водорослі. Допускається, що колоніальні форми такого роду – одна із ланок, які сполучають одноклітинні і багатоклітинні організми.

Слайд 18

Берлін куля

Слайд 19

Ми виліпили Сніговика! Він складається теж із куль, виготовлених власноруч.

Слайд 20

Отже: Куля має найменшу площу поверхні для даного об’єму; Зорі – небесні тіла, що мають форму кулі; Якби не було кулі, як би ми грали у футбол, баскетбол, волейбол, гольф, теніс.. Наші улюблені ягоди і фрукти також мають форму кулі; Навіть деякі водорослі мають форму кулі; Наше сонечко теж куля і це, мабуть, неспроста; І, взагалі, вивчати стереометрію цікаво.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика