X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як стати розвиненою людиною

Завантажити презентацію

Як стати розвиненою людиною

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як стати розвиненою людиною. Урок 14

Слайд 2

Дайте відповідь. Що ж таке емоції ? Яку роль відіграють емоції в житті людини? Що таке почуття? На які види вчені поділяють почуття? Наведіть приклади інтелектуальних та естетичних почуттів. Що ми розуміємо під моральними почуттями? У чому сила мистецтва?

Слайд 3

Добери до слова «почуття» 5—7 Спорід- нених. Поміркуй, що між ними Спільного. Почуття — відчуття, емоція, дотик, враження, настрій.

Слайд 4

Наведи приклади емоцій та почуттів, які тобі найважче вгамувати. Мені найважче вгамувати…

Слайд 5

Запам'ятай !!! Задатки — вроджені, успадковані початки якихось рис, здібностей або якостей.

Слайд 6

Обдарованість — сукупність задатків людини. Запам'ятай !!!

Слайд 7

Розвиток — процес, унаслідок якого відбувається зміна властивостей чого- або кого-небудь, перехід від одного якісного ста-ну до іншого. Розвиватися — ставати розумово, духовно вищим, кращим, досконалішим, підніматися в чомусь на вищий рівень. Розвинений — який досяг розумової, духовної зрілості, став духовно вищим. Запам'ятай !!!

Слайд 8

Запам'ятай !!! Здібність — природний нахил до чого-небудь, властивість, особливість, що виявляється в умінні робити, здійснювати щонебудь.

Слайд 9

Запам'ятай !!! Талант — 1. Міра ваги, грошова одиниця в деяких країнах давнього світу. 2. Видатні вроджені якості, особливі природні дані.

Слайд 10

Геній — найвища творча здібність. Геніальність — найвищий ступінь обдарованості людини, що досягла значних результатів одночасно в багатьох галузях. Запам'ятай !!!

Слайд 11

Запам'ятай !!! Дозвілля — вільний від праці час.

Слайд 12

Потрібно для розвитку задатків … 1) Вчасно виявити задатки (за допомогою батьків). 2) Створити певні умови для їх розвитку. 3) Хотіти самому докладати зусилля до цього розвитку. 4) Хороші вчителі. 5) Багато працювати.

Слайд 13

Домашнє завдання Прочитати параграф 14 (с. 85—90 підручника). Завдання 6 (усно)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота